2018.01.17
BIAŁA SZKOŁA 2018
W TYM TYGODNIU ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ NASZYCH UCZNIÓW WYJECHAŁA NA BIAŁA SZKOŁĘ DO HARRACHOVA W CZECHACH. TO JUŻ KOLEJNY RAZ(15) JAK NASI UCZNIOWIE KORZYSTAJĄC Z UROKÓW ZIMY DOSKONALĄ LUB ZACZYNAJĄ OD PODSTAW NAUKĘ JAZDY NA NARTACH.OCZYWIŚCIE ZAJĘCIA SZKOLNE ODBYWAJĄ SIĘ CODZIENNE, ALE JAK PRZYJEMNIE SIĘ UCZYĆ PO TAKIEJ DAWCE ŚWIEŻEGO POWIETRZA I RUCHU:) ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ:)
2018.01.16
BEZPIE4CZNA + - ZREALIZOWALIŚMY PROGRAM RZĄDOWY
WNIOSKI DOTYCZĄCE REALIZOWANEGO PROGRAMU: UCZNIOWIE BARDZO CHĘTNIE UCZESTNICZYLI W ZAJĘCIACH REALIZOWANYCH W RAMACH PROGRAMU. WYKAZALI DUŻE ZAINTERESOWANIE W TEMATACH PORUSZANYCH W PROJEKCIE. WARSZTATY UWRAŻLIWIŁY DZIECI NA RELACJE MIEDZY NIMI, NA MOŻLIWOŚCI ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW, A TAKŻE NA NIEBEZPIECZEŃSTWA JAKIE MOGĄ WYNIKAĆ Z KONFLIKTÓW MIĘDZY NIMI. ZWRÓCENIE SZCZEGÓLNEJ UWAGI NA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE, POZWOLIŁY UŚWIADOMIĆ NASZYM UCZNIOM JAK WYGLĄDA ŻYCIE CODZIENNE Z PERSPEKTYWY OSÓB ZMAGAJACYCH SIE Z TRUDNOŚCIAMI WYNIKAJĄCYMI Z OGRANICZEŃ RUCHOWYCH. WSPÓŁPRACA Z OSRODKIEM MŁODZIEŻOWYM NA PŁASZCZYŹNIE KONTAKTÓW MIĘDZYŚRODOWISKOWYCH WPŁYNĘŁA NA KSZTAŁTOWANIE POSTAW WOLONTARIACKICH ORAZ WERYFIKACJĘ SYTUACJI ŻYCIOWYCH RÓWIEŚNIKÓW Z INNYCH ŚRODOWISK ZE SWOIMI MOŻLIWOŚCIAMI. REALIZUJĄC ZADANIA PROJEKTOWE ROZPOCZĘLIŚMY PROCES BUDOWANIA ODPOWIEDNICH POSTAW EMOCJONALNYCH W STOSUNKU DO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, UWRAŻLIWIENIA NA TRUDNE SYTUACJE ŻYCIOWE. WARSZTATY DLA RODZICÓW I DZIECI POKAZAŁO NAM JAK DUŻE JEST ZAPOTRZEBOWANIE NA TEGO TYPU SPOTKANIA, KTÓRE ZAMIERZAMY REALIZOWAĆ W PRZYSZŁYM SEMESTRZE I KOLEJNYCH LATACH.
2018.01.02
SZKOLNA WIGILIA
W PIĄTEK 22 GRUDNIA ODBYŁA SIĘ SZKOLNA WIGILIA A PRZED NIĄ INSCENIZACJA WPROWADZAJĄCA W KLIMAT ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. NA ŚWIĄTECZNEJ WIECZERZY GOŚCILIŚMY NASZYCH PRZYJACIÓŁ ZE STOWARZYSZENIA „MOŻESZ INACZEJ” - PANÓW: DAWIDA, GRZEGORZA, MARKA I SYMPATYCZNEGO MŁODZIEŃCA ROMANA- KTÓRZY BARDZO POMOGLI NAM W BO; NASZYCH PIERWSZYCH PREZESÓW ZARZĄDU- ZAŁOŻYCIELI SZKOŁY: PANÓW PIOTRA I ROMANA; PANIĄ MARZENĘ Z BIBLIOTEKI PANA KLEKSA; PRZEDSTAWICIELI RODZICÓW. BYŁA MODLITWA, ŻYCZENIA, OPŁATEK, TRADYCYJNE POTRAWY ŚWIĄTECZNE. WYSŁUCHALIŚMY KILKU KOLĘD W WYKONANIU NASZEJ MŁODEJ SKRZYPACZKI ALI Z KLASY III. BYŁA TEŻ SŁODKA NIESPODZIANKA- TORT W KSZTAŁCIE BOISKA- ZBIERALIŚMY GŁOSY NA WYBUDOWANIE GO I SIĘ NAM UDAŁO! TO BYŁ BARDZO MIŁY DZIEŃ. WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA OBECNOŚĆ.
2018.01.02
KONKURSY
W PIĄTEK 22 GRUDNIA WRĘCZONE ZOSTAŁY DYPLOMY I NAGRODY UCZESTNIKOM SZKOLNYCH KONKURSÓW. 1. „ZACZYTANI W SSP 1” - TRZY KATEGORIE: UCZNIOWIE, RODZICE, PRACOWNICY SZKOŁY. 2. KONKURS NA NAJPIĘKNIEJ UDEKOROWANY PIERNICZEK 3. KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ DEKORACJĘ ŚWIĄTECZNĄ KLASY. 4. KONKURS NA WYKONANIE NAJDŁUŻSZEGO ŁAŃCUCHA PAPIEROWEGO- KONKURS DLA KLAS. 5. KONKURS NA NAJORYGINALNIEJSZĄ SAMODZIELNIE PRZYGOTOWANĄ BOMBKĘ. DZIĘKUJEMY ORGANIZATOROM I UCZESTNIKOM ZA UDZIAŁ I PRZYGOTOWANIE KONKURSÓW
2018.01.02
DEKORACJE ŚWIĄTECZNE
NASZE DZIECI PRZYGOTOWUJĄ PIĘKNE DEKORACJE ŚWIĄTECZNE - KARNECIK NA PREZENTY, PIERNICZKI ORAZ INNE CUDA:)
2018.01.02
ŚWIATOWY DZIEŃ HERBATY
W PIĄTEK 15 GRUDNIA PRZYPADAŁ ŚWIATOWY DZIEŃ HERBATY. KLASA VI, KTÓRA TERAZ SPRAWUJE WŁADZĘ W SZKOLE, ZAPROSIŁA NA PRZERWIE ŚNIADANIOWEJ WSZYSTKICH UCZNIÓW I NAUCZYCIELI NA DEGUSTACJĘ RÓŻNYCH SMAKÓW HERBATY. SERWOWANO MIĘDZY INNYM: MALINOWĄ, TRUSKAWKOWĄ, MALINOWĄ O SMAKU CIASTEK, CZEKOLADOWĄ, MIĘTOWĄ, ZIELONĄ, CZARNĄ, Z POKRZYWY I KILKA INNYCH SMAKOWYCH. NAJBARDZIEJ SMAKOWAŁA O SMAKU CIASTECZEK I MALINOWA. TO BYŁ SMACZNY „NINE O’ CLOCK”.
2017.12.28
TERMINARZ SPOTKAŃ W RAMACH DRZWI OTWARTYCH - ZAPRASZAMY
BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA DRZWI OTWARTE DO NASZEJ SZKOŁY. PRZYJDŹCIE, ZOBACZCIE JAK SIĘ UCZYMY, JAK SPĘDZAMY WSPÓLNIE CZAS.
2017.12.15
DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE!!!!
ZEBRALIŚMY NAJWIĘCEJ GŁOSÓW W TEGOROCZNYM GŁOSOWANIU W BUDŻECIE OBYWATELSKIM 2018 W ZIELONEJ GÓRZE W NASZYM OKRĘGU (711)!!! TO DZIĘKI ZAANGAŻOWANIU RODZICÓW, FUNDACJI "MOŻESZ INACZEJ" I GRONA PEDAGOGICZNEGO OSIĄGNĘLIŚMY NASZ WSPÓLNY CEL - BUDOWĘ BOISKA SPORTOWEGO!!! DZIĘKUJEMY TAKŻE WSZYSTKIM, KTÓRZY OKAZALI NAM WSPARCIE ODDAJĄC GŁOS!!! DZIĘKUJEMY!!!
2017.12.04
ZAPRASZAMY PRZEDSZKOLAKÓW I UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ DO UDZIAŁU W KONKURSIE „JESTEŚMY RÓŻNI”!
CELEM KONKURSU JEST KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNYCH RELACJI MIĘDZY OSOBAMI ZDROWYMI I NIEPEŁNOSPRAWNYMI.TEMAT PRACY: UCZNIOWIE MAJĄ ZA ZADANIE STWORZYĆ PLAKAT PRZEDSTAWIAJĄCY SYTUACJE, W KTÓRYCH POWINNIŚMY WSPIERAĆ I POMAGAĆ OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM. UCZESTNICY KONKURSU: KONKURS PRZEZNACZONY DLA PRZEDSZKOLAKÓW I DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA ZIELONA GÓRA. WYMOGI TECHNICZNE PRACY TECHNIKA PRACY KONKURSOWEJ: PRACA WYKONANA ODRĘCZNIE PRZY ZASTOSOWANIU DOWOLNIE WYBRANYCH TECHNIK PLASTYCZNYCH (RYSOWANIE, MALOWANIE, WYKLEJANIE, WYDZIERANIE, WYCINANIE, GRAFIKA ITP.).KONKURS NIE OBEJMUJE PRAC PRZESTRZENNYCH. ROZMIAR PLAKATU POWINIEN SIĘ MIEŚCIĆ W ZAKRESIE OD A4 DO A2. TERMIN NADSYŁANIA PRAC DO 15 GRUDNIA 2017 ROKU. O PRZYJĘCIU DECYDUJE DATA STEMPLA POCZTOWEGO. KONKURS JEST WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW PROGRAMU RZĄDOWEGO BEZPIECZNA+.
2017.11.24
ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W SSP 1 STO!
“CZY TO JUTRO, CZY TO DZIŚ, WSZYSTKIM JEST POTRZEBNY MIŚ!” MIĘKKI, PUCHATY, Z ŁATKĄ CZY Z KLAPNIĘTYM USZKIEM. 25 LISTOPADA OBCHODZIMY ŚWIĘTO NAJMILSZEJ ZABAWKI NA ŚWIECIE,NIEZASTĄPIONEJ PRZYTULANKI – PLUSZOWEGO MISIA. Z TEJ TO WŁAŚNIE PRZEMIŁEJ OKAZJI W NASZEJ SZKOLE ODBYWAJĄ SIĘ PRZERÓŻNE ZABAWY O MISIOWEJ TEMATYCE. ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ.
2017.11.22
DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI - WARTSZTATY PIERNIKOWE
Z OKAZJI DNIA ŻYCZLIWOŚCI NASI UCZNIOWIE DEKOROWALI SERDUSZKOWE PIERNICZKI, KTÓRE MOGLI PRZEKAZAĆ WYBRANEJ PRZEZ SIEBIE OSOBIE.
2017.11.17
UCZYMY SIĘ TOLERANCJI
LISTOPAD JEST MIESIĄCEM TOLERANCJI!!! DOTYCHCZAS ODBYŁO SIĘ KILKA LEKCJI POŚWIĘCONYCH TEMU ZAGADNIENIU. DZISIAJ ODWIEDZIŁ NAS 6 LETNI MACIUŚ, DLA KTÓREGO UCZNIOWIE SZKOŁY ZBIERAJĄ PLASTIKOWE NAKRĘTKI. OPOWIEDZIAŁ NAM O SWOJEJ CHOROBIE, O TYM JAK NA CO DZIEŃ WALCZY O SWOJE ZDROWIE, A PRZEDE WSZYSTKIM SPRAWNOŚĆ FIZYCZNĄ. NASI UCZNIOWIE Z DUŻYM ZAINTERESOWANIEM WYSŁUCHALI CHŁOPCA, ZADAWALI PYTANIA. EMPATIA DLA NASZYCH DZIECI NIE JEST UCZUCIEM TAK ODLEGŁYM JAK MOGŁOBY BY SIĘ WYDAWAĆ W DOBIE WIRTUALNYCH RELACJI.
2017.11.16
PASOWANIE NA ZERÓWKOWICZA
15 LISTOPADA OBYŁO SIĘ PASOWANIE NASZYCH NAJMŁODSZYCH DZIECI NA ZERÓWKOWICZÓW! PANI OLA RAZEM ZE SWOIMI PODOPIECZNYMI PRZYGOTOWAŁA PRZEDSTAWIENIE, NA KTÓRYM KAŻDY MIAŁ SWOJĄ KWESTIĘ W CAŁOŚCI. RODZICE Z PEWNOŚCIĄ BYLI PEŁNI PODZIWU DLA SWOICH POCIECH! PANI DYREKTOR ELŻBIETA NOWAK DOKONAŁA PASOWANIA I NASTĘPNIE POGRATULOWAŁA WSZYSTKIM.
2017.11.10
11 LISTOPADA - UROCZYSTY APEL
Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI ODBYŁ SIĘ DZISIAJ W NASZEJ SZKOLE UROCZYSTA AKADEMIA PRZYGOTOWANA PRZEZ KLASĘ III A I PANIĄ AGATĘ KARNECKĄ. MOŻNA RZEC, ŻE TO PATRIOTYCZNE PRZEDSTAWIENIE, Z TAK DONIOSŁEJ OKAZJI BYŁO NIEZWYKŁE! UCZNIOWIE, RODZICE I NAUCZYCIELE W DOTĄD NIESPOTYKANEJ CISZY OBEJRZELI CAŁĄ PREZENTACJĘ KLASY III,KTÓRA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA POLONEZEM. DO TAŃCA PRZYGOTOWAŁA NASZYCH TRZECIOKLASISTÓW PANI HALINA KWAŚNIEWICZ.
2017.11.09
JESIENNE PRACE NASZYCH UCZNIÓW
W ŚWIETLICY ZAPREZENTEWANA JEST WYSTAWA PRAC O TEMATYCE JESIENNEJ NASZYCH UCZNIÓW. LIŚCIE, MAKARON I TROCHĘ FANTAZJI WYSTARCZYŁO, ABY STWORZYĆ PIĘKNE KOLOROWE OBRAZY. ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO GALERII ZDJEĆ:)
2017.11.08
DZIEŃ PROGRAMISTY W SSP1
ZAPEWNE,ZRESZTĄ WIDAĆ NA ZDJĘCIACH, ŻE DZIEŃ PROGRAMISTY MÓGŁBY ZOSTAĆ OKRZYKNIĘTY ULUBIONYM DNIEM W ROKU! NASI UCZNIOWIE PODJĘLI WYZWANIE I JAK "JEDEN MĄŻ" KORZYSTALI W TRAKCIE PRZERW ZE SWOICH TELEFONÓW, ABY ZAPREZENTOWAĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI OBSŁUGI URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH. NAWET SŁOŃCE NIE SKUSIŁO NIKOGO DO ZMIANY FORMY SPĘDZENIA NA ZEWNĄTRZ PRZERW.
2017.11.07
RUSZA GŁOSOWANIE NA ZADANIA ZGŁOSZONE DO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2018 W ZIELONEJ GÓRZE!!!
NASZ PROJEKT BUDOWY BOISKA SPORTOWEGO NA TERENIE SZKOŁY ZOSTAŁ POZYTYWNIE ZWERYFIKOWANY I DRODZY PAŃSTWO, GŁOSUJEMY - NA ZADANIE OKRĘGOWE - OKRĘG IV, ZADANIE NR 19 - "GRA U KRÓLA" - BUDOWA BOISKA SPORTOWEGO WIELOFUNKCYJNEGO. WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCIELIBY NAS WESPRZEĆ PROSIMY O GŁOSY!!!MOBILIZUJMY RODZINĘ, ZNAJOMYCH, ZNAJOMYCH ZNAJOMYCH, KTÓRZY UKOŃCZYLI 13LAT I SĄ ZAMELDOWANI CZASOWO LUB NA STAŁE W ZIELONEJ GÓRZE!!!
2017.11.03
KONKURS NA HALLOWEENOWĄ DYNIĘ ROZTRZYGNIĘTY:)
TEGOROCZNĄ ZWYCIĘŻCZYNIĄ KONKURSU ZOSTAŁA ORIANKA Z KLASY IV:) GRATULUJEMY!!! WSZYSTKIE DYNIE PREZENTOWAŁY SIĘ ZARÓWNO "STRASZNIE" JAK I FANTAZYJNIE:)
2017.11.02
WSPÓŁTWORZYMY POCZTÓWKOWĄ MAPĘ POLSKI!
SSP 1 WŁĄCZYŁA SIĘ W PROJEKT POLEGAJĄCY NA WYSYŁANIU POCZTÓWEK Z WIZERUNKIEM SWOJEGO MIASTA TRADYCYJNYM SPOSOBEM CZYLI POCZTĄ DO INNYCH SZKÓŁ Z CAŁEJ POLSKI. KAŻDA OTRZYMANA KARTKA BEDZIE UMIESZCZONA NA POCZTÓWKOWEJ MAPIE POLSKI!OTRZYMALIŚMY JUŻ 5 WIDOKÓWEK. OD DZISIAJ W RAMACH ZAJĘĆ W ŚWIETLICY PISAĆ BĘDZIEMY POZDROWIENIA DO INNYCH. JEŚLI KTOŚ CHCIAŁBY OTRZYMAĆ KARTKĘ Z ZIELONEJ GÓRY PROSIMY O KONTAKT:)
2017.11.02
WARSZTATY KRAWIECKIE
W ŚRODĘ W ZESZŁYM TYGODNIU ODBYŁY SIĘ W NASZEJ SZKOLE PIERWSZE ZAJĘCIA KRAWIECKIE. DZIECI POZNAŁY BUDOWĘ MASZYNY DO SZYCIA I JEJ NIEKTÓRE FUNKCJE:) PRZY POMOCY PAŃ PROWADZĄCYCH WARSZTATY NASI UCZNIOWIE USZYŁY NIEZWYKLE PRAKTYCZNE WORKI-PLECAKI!!! ZAJĘCIA BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ RAZ W MIESIĄCU Z PODZIAŁEM NA DWIE GRUPY. BARDZO DZIĘKUJEMY MINI BAMBINI!
2017.10.31
WARSZTATY
TEMAT DZISIEJSZYCH ZAJĘĆ ŚCIŚLE ZWIĄZANY BYŁ Z ROZDZIAŁEM 2 NAJWAŻNIEJSZEGO NASZEGO DOKUMENTU- KONSTYTUCJI. PRACUJĄC W GRUPACH SAMI TWORZYLIŚMY WŁASNE PAŃSTWA, USTALALIŚMY, KTO NA ICH CZELE STOI, JAK TO JEST Z PRAWAMI OBYWATELI I ICH WOLNOŚCIĄ.BYŁO CIEKAWIE, NAUKOWO I TWÓRCZO. PRACE WYKONANE PODCZAS DZISIEJSZYCH WARSZTATÓW BĘDZIE MOŻNA OGLĄDAĆ W SZKOLE. - ELŻBIETA NOWAK ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ
2017.10.31
HALOWEEN W SSP 1
DZISIAJ WAMPIRY, KOŚCIOTRUPY, CZAROWNICE I INNE STWORY OPANOWAŁY NASZĄ SZKOŁĘ. PRZEBIERAŃCÓW CAŁA SZKOŁA POCHŁONIĘTA W NIEUSTANNYM STRASZENIU SIĘ NAWZAJEM!!!
2017.10.31
FERIE Z BFC - OFERTA RODZINNYCH ZIMOWYCH WYJAZDÓW NA NARTY
GRUPA BFC, W SKŁAD KTÓREJ WCHODZĄ: BFC CLUB, BFC TRAVEL, BFC INCENTIVE, BFC EVENTS ORAZ HOTEL BONIFACIO SPA & RESORT, TO POLSKA, RODZINNA FIRMA ISTNIEJĄCA OD 1992 ROKU. POWSTAŁA Z PASJI TWORZENIA WIELKICH INICJATYW W SEGMENCIE TURYSTYKI ZORGANIZOWANEJ. DZIŚ, FIRMA JEST JEDYNYM I OFICJALNYM PRZEDSTAWICIELEM REGIONU TRENTINO W POLSCE. STAŁA SIĘ TYM SAMYM AMBASADOREM POLSKIEJ TURYSTYKI WE WŁOSZECH I OFICJALNYM PARTNEREM WŁOSKIEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ FTO. PROPONUJE WYJAZDY DO LOKALIZACJI ŚCIŚLE WYSELEKCJONOWANYCH NA DRODZE 25-LETNIEGO DOŚWIADCZENIA I COROCZNIE ORGANIZUJE PODRÓŻE DLA TYSIĘCY OSÓB.BFC TO UNIKALNE DOŚWIADCZENIA PODRÓŻNICZE, SPORTOWE EMOCJE I PRESTIŻ ELITARNEJ GRUPY CZŁONKÓW KLUBU. TO SPOŁECZNOŚĆ OD 25 LAT ZRZESZAJĄCA OSOBY O PODOBNYCH ZAMIŁOWANIACH I NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH POTRZEBACH. ZAPEWNIA PRZYWILEJE KLUBOWE, PRZESTRZEŃ NA JAKOŚCIOWY RELAKS, SPORT I NETWORKING WŚRÓD SELEKTYWNEJ GRUPY KLIENTÓW PREMIUM.
2017.10.23
JESIENNE PRACE PLASTYCZNE "ZERÓWKI"
„PIERWSZE PLASTYCZNE ZMAGANIA ZERÓWKOWICZÓW, ROZPOCZĘLIŚMY OD WYCINANIA, RYSOWANIA I KOMPONOWANIA:)POZNALIŚMY RÓŻNE RODZAJE LINII - BOHATEREM KAŻDEJ PRACY STAŁ SIĘ KONTUR ORAZ FROTAŻ. CAŁOŚĆ UZUPEŁNILIŚMY O MALARSKĄ GAMĘ BARW CIEPŁYCH. TAK POWSTAŁY NASZE JESIENNE PEJZAŻE - DO PODZIWIANIA W HOLU SZKOŁY:)ZAPRASZAM DO ZOBACZENIA NA ŻYWO, A PONIŻEJ ZDJĘCIA Z IMIONAMI MŁODYCH TWÓRCÓW. - PLASTYK MICHALINA WALICHT”
2017.10.23
WARSZTATY KULINARNE NA DZIEŃ EDUKACJI
„W NASZEJ SZKOLE DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ JESZCZE SIĘ NIE ZAKOŃCZYŁ. DZISIAJ ODBYŁY SIĘ WARSZTATY KULINARNE, KTÓRE POPROWADZIŁA PANI AGA Z ENCERĘCE. UCZNIOWIE ZAOPATRZENI W PRZEPISY PRZYGOTOWYWALI DLA WSZYSTKICH PYSZNE POTRAWY. W JADALNI- W KTÓREJ PRZYGOTOWANO MIEJSCA DO PRACY PACHNIAŁO CEBULKĄ, CZOSNKIEM, CYNAMONEM I INNYMI PRZYPRAWAMI. UCZNIOWIE PRACOWALI DZIELNIE I WYTRWALE, A EFEKTY ICH PRAC OCENIAŁY PANIE NAUCZYCIELKI, KTÓRE TROSZKĘ POMAGAŁY DZIECIOM W TRUDNIEJSZYCH PRACACH. DZIECI MOGŁY LICZYĆ NA POMOC, GDY TAKA BYŁA POTRZEBA. BYŁO KOLOROWO, WESOŁO I SMACZNIE. TO NIE BYŁO OSTATNIE NASZE SPOTKANIE Z PANIĄ AGĄ I JEJ DWIEMA ASYSTENTKAMI- ZNAMY SIĘ NIE OD DZIŚ, I MYŚLIMY O KOLEJNYM SMACZNYM PROJEKCIE.SERDECZNIE DZIĘKUJEMY CAŁEJ EKIPIE, DZIECI BAWIŁY SIĘ WSPANIAŁE I NA PEWNO DŁUGO BĘDĄ WSPOMINAŁY PYSZNE WARSZTATY.” – ELŻBIETA NOWAK
2017.10.16
SŁONECZNY WEEKEND W KOŁOBRZEGU!!!
"Z WYCIECZKI Z KOŁOBRZEGU WRÓCILI UCZNIOWIE NASZEJ KLASY IVA. Z UŚMIECHNIĘTYMI BUŹKAMI I PEŁNI WRAŻEŃ!! JUŻ ZE ZDJĘĆ WIDAĆ, ŻE BAWILI SIĘ SUPER!!! OGLĄDALI PIĘKNY ZACHÓD SŁOŃCA NA PLAŻY, UDALI SIĘ NA DŁUGI SPACER DO LATARNI MORSKIEJ,UCZESTNICZYLI W ZAJĘCIACH ZUMBY I WARSZTATACH BALONOWYCH. BYŁ RÓWNIEŻ CZAS NA GRY I ZABAWY W SALI GIER ORAZ PLUSKANIE SIĘ W BASENIE" - ELŻBIETA NOWAK. ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ:)
2017.10.13
POSZUKUJEMY NASTEPCÓW RADWAŃSKIEJ I JANOWICZA!!!
POD TAKIM HASŁEM KLUB SPORTOWY DWÓJKA ZAPRASZA PRZEZ CAŁY ROK DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH TENISOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ WIELOKROTNA MISTRZYNIĘ POLSKI PANIĄ RENATĘ SKRZYPCZYŃSKĄ (WOJTKIEWICZ)!!! ZAJĘCIA DOSTOSOWANE SĄ DO WIEKU, NAUKA GRY W TENISA PRZEBIEGA INDYWIDUALNIE LUB W GRUPACH 4-6 OSOBOWYCH. PRZYJMOWANE SĄ DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM I SZKOLNYM. INFORMACJE I ZAPISY: KOM. 694 522 731. DZIŚ W NASZEJ SZKOLE, W KLASIE 0 NASZA MISTRZYNI PRZEPROWADZIŁA KRÓTKIE ZAJĘCIA SPORTOWE:)
2017.10.13
KIERUNEK KOŁOBRZEG:)
KLASA IV W PODRÓŻY Z UŚMIECHEM NA TWARZACH!!! PRZED NASZYMI UCZNIAMI RACZEJ SŁONECZNY WEEKEND NAD MORZEM!!! PODCZAS POBYTU WIELE ATRAKCJI! POZDRAWIAMY I BAWCIE SIĘ DOBRZE:)
2017.10.13
KLASA IV NA ZAJĘCIACH W PLANETARIUM
W RAMACH PROJEKTU,NASI UCZNIOWIE MIELI OKAZJĘ ZOBACZYĆ DWA CIEKAWE FILMY, JEDEN O KONKURSIE NA POJAZD KOSMICZNY I JEDEN O MOŻLIWOŚCI ZAMIESZKIWANIA PRZEZ LUDZI INNYCH PLANET.
2017.10.13
A TAK KLASA VI OBCHODZI DZIEŃ NAUCZYCIELA:)
KLASA VI POSTANOWIŁA UROCZYŚCIE PRZYWITAĆ DZISIAJ SWOJA UKOCHANĄ WYCHOWAWCZYNIĘ!!! OD RANA TRWAŁY PRZYGOTOWANIA...ZDUMIENIE,RADOŚĆ I WIELKIE EMOCJE - TO DAŁO SIĘ ZAUWAŻYĆ NA TWARZY PANI MONIKI,KIEDY WESZŁA DO KLASY!!! AŻ SIĘ ŁEZKA W OKU ZAKRĘCIŁA...
2017.10.13
TORT OD RODZICÓW Z PODZIĘKOWANIEM:)
Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA RODZICE NASZEJ SZKOŁY ZADBALI O SŁODKI POCZĘSTUNEK DLA GRONA PEDAGOGICZNEGO I ADMINISTRACJI:) BARDZO DZIĘKUJEMY:)
2017.10.12
ZAPROSZENIE NA WARSZTATY KULINARNE
KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 19 PAŹDZIERNIKA W SIEDZIBIE NASZEJ SZKOŁY, W GODZINACH OD 10:00 DO 12:00. WSPÓLNE GOTOWANIE BĘDZIE WSPÓLNYM ŚWIĘTOWANIEM Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ!!! ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY: RODZICE...
2017.10.10
QZKO - WYJAZD W RAMACH RZĄDWEGO PROJEKTU BEZPIECZNA +
W DNIU 10 PAŹDZIERNIKA WSZYSCY NASI UCZNIOWIE RAZEM Z WYCHOWAWCAMI WYJECHALI NA WYJAZD INTEGRACYJNY DO GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNEGO QZKO W MIEJSCOWOŚCI SIEDLISKO.ATMOSFERA NA WYJEŹDZIE, POMIMO PADAJĄCEGO DESZCZU I CAŁODNIOWEGO ZACHMURZENIA BYŁA BARDZO POGODNA:) ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!
2017.10.09
ZIELONOGÓRSKI PROGRAM WYRÓWNYWANIA SZANS EDUKACYJNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
PROGRAM OBEJMUJE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z PRZEDMIOTU MATEMATYKA, PROWADZONE SĄ RAZ W TYGODNIU DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI. UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH POZWOLI NA WYRÓWNANIE, ROZSZERZENIE WIEDZY MATEMATYCZNEJ, A TAKŻE POZWOLI UCZNIOM ROZWIJAĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI, KREATYWNE MYŚLENIE ODNAJDUJĄC PRZY TYM MOTYWACJĘ DO NAUKI. W TEJ EDYCJI KILKA GODZIN POŚWIĘCONE BĘDZIE PROGRAMOWANIU W JĘZYKU SCRATCH
2017.10.06
DZIŚ JEST ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU:)
POMIMO WCZORAJSZEJ NAWAŁNICY WIĘKSZOŚĆ UCZNIÓW DOTARŁA DO SZKOŁY Z SZEROKIM UŚMIECHEM NA TWARZY ZE ŚWIADOMOŚCIĄ, ŻE DZIŚ JEST DZIEŃ UŚMIECHU!A JAKBY KTOŚ ZAPOMNIAŁ O TYM SZCZEGÓLNYM DNIU, OD PROGU WITAŁY NASZYCH UCZNIÓW KOLOROWE PLAKATY PEŁNE UŚMIECHNIĘTYCH "BUZIEK". OD 1999ROKU W PIERWSZY PIĄTEK PAŹDZIERNIKA OBCHODZONE JEST TO RADOSNE ŚWIĘTO. POMYSŁODAWCĄ TEGO DNIA BYŁ HARVEY BALL, AUTOR ZNANEGO NA CAŁYM SYMBOLU ŻÓŁTEJ UŚMIECHNIĘTEJ BUZI TZW. "SMILEY FACE".
2017.10.05
NAKRĘCAMY SIĘ POZYTYWNIE I ODKRĘCAMY PLASTIKOWE NAKRĘTKI :)
W DNIU EMPATII (PN 09.10) ROZPOCZYNAMY AKCJĘ ZBIERANIA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK DLA MACIUSIA!!! MACIUŚ JEST RADOSNYM DZIECKIEM, NIESTETY CHORUJE NA MÓZGOWE PORAŻENIE DZIECIĘCE -SPASTYCZNOŚĆ KOŃCZYN DOLNYCH. WYMAGA STAŁEJ, RÓŻNORODNEJ I SYSTEMATYCZNEJ REHABILITACJI, KTÓRA JEST BARDZO KOSZTOWNA.DLATEGO RUSZAMY Z AKCJĄ ZBIÓRKI PLASTIKOWYCH ZAKRĘTEK, KTÓRYCH SPRZEDAŻ POZWOLI NAM ZEBRAĆ CZĘŚĆ ŚRODKÓW NA TURNUS REHABILITACYJNY. ZBIERAMY ABSOLUTNIE WSZYSTKIE BEZ WZGLĘDU NA KSZTAŁT I KOLOR. POKRYWA Z WIADERKA,Z OPAKOWANIA PO ŚLEDZIACH, Z MUSZTARDY, KECZUPU, ZAKRĘTKI Z SZAMPONÓW, PŁYNÓW, TO TEŻ ZAKRĘTKA. PLASTIKOWE ZDERZAKI.
2017.10.04
PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM KLASY IV A
W NASZEJ SZKOLE POSTANOWILIŚMY, ABY ROLĘ SAMORZĄDU SZKOLNEGO PRZEJMOWAŁY CO MIESIĄC KOLEJNE KLASY!!! PRAKTYCZNIE KAŻDY UCZEŃ BĘDZIE MIAŁ OKAZJĘ WPŁYNĄĆ NA TO CO SIĘ W SZKOLE MOŻE WYDARZYĆ. OCZYWIŚCIE MYŚLIMY O TYM POZYTYWNYM ASPEKCIE CZYLI O KREATYWNOŚCI NASZYCH UCZNIÓW:) W TYM MIESIĄCU KLASA IV A PRZEJĘŁA PANOWANIE...
2017.10.03
NIESPODZIANKA NA DZIEŃ CHŁOPAKA:)
NASI SZKOLNI ZAPALENI PIŁKARZE MIELI OKAZJĘ SPOTKAĆ SIĘ Z BYŁYM REPREZENTANTEM W PIŁCE NOŻNEJ PANEM MACIEJEM MURAWSKIM. PODCZAS SPOTKANIA DAŁO SIĘ ZAUWAŻYĆ NIEZWYKŁE ZAINTERESOWANIE NASZYCH UCZNIÓW OPOWIEŚCIAMI ZE ŚWIATA PIŁKARSKIEGO. ZAPRASZAMY DO AKADEMII PIŁKARSKIEJ PANA MACIEJA I DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZINY:) ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ.
2017.10.02
DZIEŃ ZIEMNIAKA W DZIEŃ CHŁOPAKA
W SOBOTĘ NA TERENIE NASZEJ SZKOŁY WSPÓLNIE Z NASZYMI GOŚĆMI, RODZICAMI, UCZNIAMI I NAUCZYCIELAMI ŚWIĘTOWALIŚMY PODWÓJNIE : DZIEŃ ZIEMNIAKA W DZIEŃ CHŁOPAKA. POGODA DOPISAŁA, WIĘC WSZYSTKIE GRY I ZABAWY ODBYŁY SIĘ NA ZEWNĄTRZ. MIELIŚMY OKAZJĘ PODZIWIAĆ DWÓCH NASZYCH UCZNIÓW W CAŁYM RYNSZTUNKU MOTOCROSSOWYM:) MICHAŁ I RYSZARD OD RANA "GRZALI" SIĘ DO POKAZU!!! WSZYSTKIM RODZICOM,DZIECIOM I GOŚCIOM DZIĘKUJEMY ZA MIŁO SPĘDZONY CZAS:)
2017.09.29
JUŻ JUTRO ZAPRASZAMY W DZIEŃ ZIEMNIAKA DZIEŃ CHŁOPAKA:)
DRODZY PAŃSTWO, JUTRO OD GODZ.11 W SIEDZIBIE NASZEJ SZKOŁY ZACZYNAMY WSPÓLNĄ ZABAWĘ!!! W PROGRAMIE GRY I ZABAWY DLA DUŻYCH I MAŁYCH M.IN. POKAZY KARATE, ZIEMNIACZANE KONKURSY ORAZ ZIEMNIACZANE POTRAWY. WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH SPOŁECZNĄ "JEDYNKĄ", ZAPRASZAMY!
2017.09.29
CERTYFIKAT "LEKKI TORNISTER"
NASZA SZKOŁA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 WZIĘŁA UDZIAŁ W V EDYCJI PROJEKTU LEKKI TORNISTER.WYKONALIŚMY ZADANIA I OTRZYMALIŚMY CERTYFIKAT. OGÓLNOPOLSKA AKCJA "LEKKI TORNISTER", TO APEL SKIEROWANY DO: NAUCZYCIELI BY WYMAGALI NOSZENIA TYLKO NIEZBĘDNYCH PODRĘCZNIKÓW I ZESZYTÓW, A TAKŻE PRZEKAZYWALI WIEDZĘ NT. PROFILAKTYKI WAD POSTAWY DZIECIOM I ICH OPIEKUNOM;RODZICÓW I OPIEKUNÓW BY CODZIENNIE KONTROLOWALI ZAWARTOŚĆ TORNISTRÓW SWOICH POCIECH, A TAKŻE WIEDZIELI, CZYM KIEROWAĆ SIĘ PODCZAS ZAKUPU PLECAKÓW I INNYCH PRZYBORÓW SZKOLNYCH;DZIECI BY WIEDZIAŁY, JAK PRAWIDŁOWO SPAKOWAĆ I NOSIĆ TORNISTER I DLACZEGO WKŁADANIE DO NIEGO GÓRY ZABAWEK MOŻE BYĆ SZKODLIWE DLA ICH KRĘGOSŁUPÓW;MEDIÓW BY JAKO POŚREDNIK POMOGŁY NAM W PRZEKAZYWANIU WIEDZY.
2017.09.29
VI SWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA
OD DWÓCH NASZA SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W ŚWIATOWYM DNIU TABLICZKI MNOŻENIA. W TYM ROKU KOORDYNATOREM AKCJI JEST PANI AGNIESZKA WITKOWSKA. DZISIAJ 29 WRZEŚNIA, UCZNIOWIE SPRAWDZAJĄ DOROSŁYCH I SIEBIE NAWZAJEM Z „TABLICZKOWEJ WIEDZY” .JEST TO BEZPŁATNA AKCJA EDUKACYJNA PROWADZONA W SZKOŁACH NA CAŁYM ŚWIECIE W TYM ROKU DO AKCJI ZGŁOSIŁY SIĘ 3,882 SZKOŁY! ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ:)
2017.09.28
NEWSY Z PRZEMKOWA:)
"DZIŚ PRZED POŁUDNIEM MIELIŚMY ZAJĘCIA LABORATORYJNE. OGLĄDALIŚMY PRZEZ MIKROSKOP ZEBRANY PRZEZ SIEBIE MATERIAŁ PRZYRODNICZY. ZDZIWIENIU NIE BYŁO KOŃCA. NAJBARDZIEJ PODOBAŁO NAM SIĘ ŻĄDŁO SZERSZENIA. NA ŚCIEŻCE PRZYRODNICZEJ PRZYJRZELIŚMY SIĘ DAGLEZJI, CISOWI, MODRZEWIOWI I JAŁOWCOWI.ZNALEŹLIŚMY TEŻ TROCHĘ GRZYBÓW - NAJWIĘCEJ JULIA. PO OBIEDZIE ODWIEDZILIŚMY WIOSKĘ INDIAŃSKĄ, GDZIE PRZYSTROJENI W WYKONANE WCZEŚNIEJ PIÓROPUSZE BAWILIŚMY SIĘ W INDIAN I POZNAWALIŚMY ICH ZWYCZAJE. BYŁO POKONYWANIE TORU PRZESZKÓD, ZABAWY RZUTNE I STRZELANIE Z ŁUKU. DZIEŃ ZAKOŃCZYLIŚMY FESTIWALEM TALENTÓW, NA KTÓRYM ZAPREZENTOWALIŚMY NASZE ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.POZDRAWIAMY - AGATA KARNECKA". ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ:)
2017.09.27
POZDROWIENIA OD KLASY III Z ZIELONEJ SZKOŁY:)
"DZIŚ BYLIŚMY W REZERWACIE PRZYRODY "BUCZYNA SZPROTAWSKA". LAS PRZYJĄŁ NAS GOŚCINNIE MIŁYM ZAPACHEM I JESIENNYMI KOLORAMI. ROZPOZNAWALIŚMY ROŚLINY W RÓŻNYCH WARSTWACH LASU I DRZEWA PO ICH LIŚCIACH I OWOCACH.TROPILIŚMY LEŚNE TAJEMNICE Z POMOCĄ LUPY I LORNETKI. POTEM PODZIWIALIŚMY NAJSTARSZY I NAJWIĘKSZY W POLSCE DĄB - CHROBRY. Z ŻALEM PATRZYLIŚMY NA JEGO OPŁAKANY STAN PO POŻARZE. PO OBIEDZIE POZNAWALIŚMY ETAPY POWSTAWANIA MATERIAŁU Z LNU.A POTEM SAMODZIELNIE TKALIŚMY NA RAMKACH KOLOROWE DYWANIKI. RESZTĘ POPOŁUDNIA DZIEWCZĘTA SPĘDZIŁY NA PLACU ZABAW, A CHŁOPCY ROZEGRALI MECZ Z DRUŻNĄ Z WROCŁAWIA. PRACOWITY DZIEŃ ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓLNYM ŚPIEWANIEM PIOSENEK.DZIŚ WSZYSCY ZASNĘLI BEZ PROBLEMÓW. WYSTARCZYŁY "DZIECI Z BULLERBYN". POZDRAWIAMY SERDECZNIE - AGATA KARNECKA" ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!
2017.09.25
DZIEŃ CHŁOPAKA W DZIEŃ ZIEMNIAKA !!!
WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH I CHCĄCYCH POZNAĆ SPOŁECZNĄ "JEDYNKĘ" ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY NASZEJ SZKOŁY NA PIKNIK RODZINNY:)W PROGRAMIE WIELE ATRAKCJI!!! ZASTANAWIASZ SIĘ NAD EDUKACYJNĄ ALTERNATYWĄ DLA TWOJEGO DZIECKA,POSZUKUJESZ BEZPIECZEŃSTWA,KAMERALNOŚCI I INDYWIDUALIZACJI W PROCESIE NAUCZANIA, ODWIEDŹ NAS,ZAPRASZAMY:)
2017.09.22
NOWY UCZEŃ W KLASIE VI:)
UCZNIOWIE KLASY VI Z ENTUZJAZMEN PRZYWITALI NOWO PRZYBYŁEGO GOŚCIA. W DUŻYM TERRARIUM NASZ NOWY UCZEŃ BĘDZIE UCZESTNICZYŁ W LEKCJACH:)
2017.08.21
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
4 WRZEŚNIA ZAPRASZAMY NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 !!! ZACZYNAMY O GODZ.10:00.
2017.06.23
PODZIĘKOWANIA
2017.06.07
ZIELONA SZKOŁA - ŁUKĘCIN
SUPER PRZEŻYCIA. JEŹDZIMY KOLEJKĄ WĄSKOTOROWĄ, ODWIEDZILIŚMY MOTYLARNIĘ Z 40 GATUNKAMI MOTYLI. CUDNE OKAZY, KTÓRE CHĘTNIE SIADAŁY NAM NA RÓŻNYCH CZĘŚCIACH CIAŁA. PO POWROCIE Z TRZĘSACZA JEMY OBIAD I JAK POGODA SIĘ NIE ZMIENI PLAŻUJEMY, UCZYMY SIĘ I WIECZOREM BAWIMY SIĘ NA DYSKOTECE
2017.06.05
KLASA VI W AKCJI:)
ZAMIAST LEKCJI W DZIEŃ DZIECKA SZÓSTA KLASA PRZYGOTOWAŁA SŁODKI POCZĘSTUNEK!!! TORTOWE ATRAKCJE DO OBEJRZENIA W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ.
2017.06.05
DZIEN DZIECKA W OGRODZIE BOTANICZNYM - KLASY: III i VI
KLASA III i VI SPĘDZIŁA DZIEŃ DZIECKA W OGRODZIE BOTANICZNYM, GDZIE WZIĘLI UDZIAŁ W RÓŻNYCH ZABAWACH I KONKURSACH. BARDZO SIĘ WSZYSTKIM PODOBAŁO, JEDNOGŁOŚNIE STWIERDZONO, ŻE NIKT SIĘ NUDZIŁ:) ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ:)
2017.06.05
MUSIC IS GOOD FOR ALL - SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ
30 MAJA NASI UCZNIOWIE RYWALIZOWALI W SZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI ANGIELSKIEJ "MUSIC IS GOOD FOR ALL". UDZIAŁ WZIĘŁO PONAD 20 UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY. ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ:)
2017.06.01
UWAGA RODZICE!!! - INFORMACJA DOTYCZY WYJAZDU NA ZIELONĄ SZKOŁĘ.
INFORMACJA DOTYCZY WYJAZDU NA ZIELONĄ SZKOŁĘ: DNIA 05.06 (PONIEDZIAŁĘK) O GODZ. 7:30 BĘDZIE PODSTAWIONY AUTOBUS NA PARKINGU PRZY CRS UL. SULECHOWSKA 41, WYJAZD Z ZIELONEJ GÓRY - GODZ. 8:00. PRZYJAZD DO ŁUKĘCINA OKOŁO - GODZ. 13:00
2017.05.18
STWÓRZCIE PROJEKT W SCRATCHU POD TYTUŁEM „JEDYNECZKA NA WAKACJACH”.
JEDYNECZKA MOŻE OPALAĆ SIĘ NAD MORZEM, WSPINAĆ SIĘ W GÓRACH LUB ZWIEDZAĆ DALEKIE KRAJE. SWOJE ANIMACJE MOŻECIE TWORZYĆ W DOMU LUB NA DODATKOWYCH ZAJĘCIACH KOMPUTEROWYCH, KTÓRE BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W GODZINACH OD 13:05 DO 14:45 W CZWARTKI: 18 V, 25 V oraz 15 VI. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród 20 VI 2017 r. Organizatorzy: Agnieszka Witkowska- nauczyciel informatyki Aleksandra Polonis- uczennica kl VI.
2017.05.18
PRZYPOMINAMY O SOBOTNIM PIKNIKU POŁĄCZONYMI Z DNIAMI OTWARTYMI ! POGODA GWARANTOWANA.
PODCZAS SPOTKANIA ZAPROPONUJEMY NASZYM GOŚCIOM WSPÓLNĄ ZABAWĘ, MENU PIKNIKOWE:) ZAPRASZAMY OD GODZ. 11:00 DO SIEDZIBY NASZEJ SZKOŁY PRZY UL. WŁADYSŁAWA IV 1 W ZIELONEJ GÓRZE. DO ZOBACZENIA!!!
2017.05.16
ZIELONA SZKOŁA 05-09.06
ZAPRASZAMY SIĘ DO ZAPOZNANIA Z PROGRAMEM ZIELONEJ SZKOŁY. ZALICZKĘ PROSIMY WPŁACAĆ DO 26.05 W WYSOKOŚCI 200,00 ZŁ NA KONTO SZKOŁY LUB W SEKRETARIACIE.
2017.05.12
INFO Z WYCIECZKI DO WROCŁAWIA
POGODA DOPISYWAŁA, HUMORY TAKŻE- DOBREGO NASTROJU NIE POPSULI NAM STUDENCI WROCŁAWSKICH UCZELNI, KTÓRZY WŁAŚNIE DZISIAJ PRZETACZALI SIĘ OGROMNYM KOROWODEM TRASĄ, KTÓRĄ MY JECHALIŚMY. POLECAMY WSZYSTKIM ZOO Z AFRYKARIUM
2017.05.12
UROCZYSTY APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA
9 MAJA ODBYŁA SIĘ UROCZYSTOŚĆ O SZCZEGÓLNYM PATRIOTYCZNYM CHARAKTERZE! PRZEDSTAWIENIE ZOSTAŁO PRZYGOTOWANE PRZEZ PANIĄ MAŁGORZATĘ KOZAK PRZY ZAANGAŻOWANIU UCZNIÓW KLASY V,VI I FARNKA Z KLASY IV. SZÓSTOKLASIŚCI ZATAŃCZYLI POLONEZA, DO KTÓREGO SKRUPULATNIE PRZYGOTOWAŁA ICH PANI EDYTA POLEWSKA, NASZA ENERGICZNA WUEFISTKA.WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY.
2017.05.11
DNI OTWARTE - PIKNIK RODZINNY
MAJA ZAPRASZAMY PRZYSZŁYCH UCZNIÓW KLASY I i ZERÓWKI NA DNI OTWARTE POŁĄCZONE Z PIKNIKIEM RODZINNYM:) JEDNOCZEŚNIE SERDECZNIE ZAPRASZAMY NASZYCH UCZNIÓW, RODZICÓW I RODZEŃSTWO... PRZEWIDZIANE SĄ ROZMAITE ATRAKCJE I PIKNIKOWE MENU:) DO ZOBACZENIA!
2017.05.05
ZAPRASZAMY NA PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA
DNIA 9 MAJA (WE WTOREK) O GODZ, 14:00 ROZPOCZNIE SIĘ PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
2017.04.18
MALUJEMY JAJKA - KL.III
KLASA III E W WIELKIM SKUPIENIU I ZAANGAŻOWANIU PRZY POMOCY PANI ELI DEKOROWAŁA, MALOWAŁA NA RÓŻNE SPOSOBY JAJKA:) ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!
2017.04.18
KIERMASZ WIELKANOCNY
PANI JUSTYNA JEST AUTORKĄ WSZYSTKICH WIELKANOCNYCH FANTÓW PRZEZNACZONYCH NA KIERMASZ. WŁASNORĘCZNIE WYKONAŁA KOLOROWE, ŚWIĄTECZNE GADŻETY.ZAINTERESOWANIE UCZNIÓW BYŁO BARDZO DUŻE, WIĘC BŁYSKAWICZNIE SIĘ ROZESZŁO WIĘKSZOŚĆ PRAC.
2017.04.18
POECI SĄ WŚRÓD NAS - KONKURS POETYCKI
12.04 ZOSTAŁY OGŁOSZONE WYNIKI KONKURSU POETYCKIEGO.ZADANIEM MŁODYCH POETÓW BYŁO NAPISANIE KRÓTKIEGO ŻARTOBLIWEGO WIERSZA O POTRZEBACH DZIECI.W KONKURSIE WZIĘLI UCZNIOWIE KLAS II-VI. W KATEGORII KLAS MŁODSZYCH I MIEJSCE ZAJĘŁA MILA Z KLASY II A, A W KLASACH STARSZYCH I MIEJSCE ZAJĘŁA KAROLINA Z KLASY VI A. WSZYSCY UCZESTNICY OTRZYMALI OKOLICZNOŚCIOWE DYPLOMY I SŁODKIE NAGRODY. WIERSZE SĄ NA SZKOLNEJ TABLICY I UDAWADNIAJĄ, ŻE "POECI SĄ WŚRÓD NAS". - M.KOZAK
2017.04.05
ZAJĘCIA OTWARTE - ZAPRASZAMY:)
ZAPRASZAMY PRZEDSZKOLAKÓW I ICH RODZICÓW DO WSPÓLNEJ ZABAWY Z NAUCZYCIELAMI SSP 1 STO! TYM RAZEM W PLENERZE BĘDZIEMY ŚWIĘTOWAĆ MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI. PODCZAS ZAJĘĆ PROPONUJEMY: SADZENIE CEBULEK, ZAPROJEKTOWANIE SMACZNYCH WIOSENNYCH NIESPODZIANEK ORAZ KREATYWNE ZAJĘCIA - WYKONANIE KWIATKA Z MATERIAŁÓW ODPADOWYCH!!! DO ZOBACZENIA W SIEDZIBIE SZKOŁY:)
2017.03.29
ZAJĘCIA PRZYRODNICZE - W POSZUKIWANIU WIOSNY
WIOSNA, WIOSNA GDZIEŻ ŻEŚ TY?
2017.03.23
WYJAZD DO OPERY WROCŁAWSKIEJ 11.05.2017R NA SPEKTAKL PT.: "KOPCIUSZEK"
O SPEKTAKLU GIOACCHINO ROSSINI JEST NIEZAPRZECZALNYM KRÓLEM BEL CANTA. "PIĘKNY ŚPIEW" DAJĄCY ARTYSTOM MOŻLIWOŚCI ZAPREZENTOWANIA MISTRZOWSKIEGO OPEROWANIA GŁOSEM ORAZ POPISOWE ARIE GŁÓWNYCH PROTAGONISTÓW TO FUNDAMENT WSZYSTKICH OPER ROSSINIEGO, OD CYRULIKA SEWILSKIEGO PO WILHELMA TELLA. LIBRETTO OPERY KOPCIUSZEK WYWIEDZIONE Z BAJKI CHARLESA PERRAULTA WPROWADZA WIDZÓW W ŚWIAT KLAROWNYCH PODZIAŁÓW NA DOBRO I ZŁO, A INSCENIZACJA SŁYNNEJ IRINY BROOK PRZENOSI ODWIECZNY KONFLIKT WARTOŚCI NA GRUNT WSPÓŁCZESNYCH REALIÓW. CAŁOŚĆ, JAK TO U ROSSINIEGO, ZANURZONA JEST W MORZU PORYWAJĄCYCH MELODII, CO PODKREŚLA KOMICZNY, ROZRYWKOWY CHARAKTER SAMEGO DZIEŁA.
2017.03.20
OTWARTE ZAJĘCIA PLASTYCZNE
W KAŻDY PIĄTEK W GODZ. OD 15:00 DO 17:00 ZAPRASZAMY NA OTWARTE ZAJĘCIA PLASTYCZNE PRZYSZŁYCH UCZNIÓW I ICH RODZICÓW, CHĘTNYCH Z SSP 1 STO ORAZ DZIECI Z SĄSIEDZTWA NASZEJ SZKOŁY. ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ W SIEDZIBIE NASZEJ SZKOŁY PRZY UL. WŁADYSŁAWA IV 1. ZAPRASZAMY !!!
2017.03.10
POZDROWIENIA Z BIAŁEJ SZKOŁY!!!
"JESTEM OGROMNIE DUMNA Z POSTĘPÓW TEJ GRUPY!
2017.03.10
ZPRASZAMY NA ZAJĘCIA OTWARTE!
18 MARCA W SIEDZIBIE SZKOŁY PRZY UL. WŁADYSŁAWA IV 1 ODBĘDĄ SIĘ ZAJĘCIA OTWARTE W GODZ. OD 11:00 DO 13:00. ZAPRASZAMY PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW I ICH RODZICÓW!!!
2017.02.27
ŚWIAT NAUKI - NOWE STANDARDY EDUKACJI W SZKOŁACJ ZIELONOGÓRSKIEGO MIEJSKIEGO OBSZARU
PROJEKT REALIZOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO LUBUSKIE2020 W CZĘŚCI WSPÓŁFINANSOWANEJ Z EFS. PROJEKT UDZIELA KOMPLEKSOWEGO WSPARCIA SZKOŁOM, PROWADZĄCYM KSZTAŁCENIE OGÓLNE (PODSTAWOWE, GIMNAZJALNE, PONADGIMNAZJALNE). GRUPĄ DOCELOWĄ SĄ UCZNIOWIE I NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH. OCZEKIWANYM EFEKTEM PROJEKTU JEST ZWIĘKSZENIE DO KOŃCA 2020 SZANS EDUKACYJNO-ZAWODOWYCH UCZNIÓW ORAZ PRZYGOTOWANIE ICH DO EFEKTYWNEGO FUNKCJONOWANIA W PRZYSZŁOŚCI WSKUTEK ZREALIZOWANIA ZAJĘĆ ROZWIJAJĄCYCH I WYRÓWNAWCZYCH DLA UCZNIÓW Z ZAKRESU NAUK PRZEDMIOTÓW MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH ORAZ WARSZTATÓW METODYCZNYCH DOSKONALĄCYCH KOMPETENCJE NAUCZYCIELI.
2017.02.20
ZAJĘCIA Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA
ZAJĘCIA Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W PONIEDZIAŁKI - DLA DZIECI ZAPISANYCH NA PONIEDZIAŁEK (OD 27.02) W GODZ.OD 14:15 DO 15:45 I WE CZWARTKI W GODZ. OD 14:45 DO 16:15 ( DLA DZIECI ZAPISANYCH NA CZWARTEK). JUŻ W TEN CZWARTEK CZYLI 23.02 ODBĘDĄ SIĘ PIERWSZE ZAJĘCIA, SERDECZNIE ZAPRASZAMY. --
2017.01.23
ROBOTYKA - ZAJĘCIA
ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO GALERII ZDJĘĆ.
2017.01.17
POKAZOWE ZAJĘCIA Z ROBOTYKI - ZAPRASZAMY!
Drodzy uczniowie i rodzice, w poniedziałek 23.01 o godz. 14:00 w naszej szkole, odbędą się pokazowe zajęcia z robotyki. Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w zajęciach zapraszamy!
2016.12.28
WIGILIA
2016.12.21
WSPÓLNE KOLĘDOWANIE:)
W TYM PRZEDŚWIĄTECZNYM CZASIE PAN MAREK - NAUCZYCIEL MUZYKI ZAPREZENTOWAŁ RAZEM Z UCZNIAMI SSP1 WYKONANIE KOLĘD.WSZYSTKIE KLASY PRZEDSTAWIŁY SWOJE INDYWIDUALNE PROPOZYCJE KOLĘDOWANIA. BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ŚWIATECZNIE SPĘDZONY CZAS:)
2016.12.21
PCHLI TARG
NA TEGOROCZNYM TARGU NIE ZABRAKŁO ATRAKCJI!!! STASIU RAZEM Z MAMĄ ZAOPATRZYLI SWOJE STOISKO W NIEZWYKLE TRAFIONE FANTY: POPCORN, BABECZKI PIĘKNIE ZAPAKOWANE I BAŁWANKI Z KASZY:) JASIU WYSTAWIŁ NA SWOIM STOISKU MINIONKI, A OLA I ALA DZIEWCZECE GADŻETY. LIANE POSTAWIŁA NA GASTRONOMIĘ I W ASYŚCIE HANI REKLAMOWAŁY SWOJĄ OFERTĘ. U BENIA I MICHAŁA MOŻNA BYŁO POZWOLIĆ SOBIE NA SŁODKOŚCI, A ŁUCJA, KORNELIA I MILANKA PIĘKNIE SIĘ PREZENTOWY NA SWOIM STANOWISKU!!! POZDRAWIAMY WSZYSTKICH HANDLOWCÓW I DZIĘKUJEMY:)
2016.12.14
SZLACHETNA PACZKA 2016 - PODZIĘKOWANIA
WSZYSTKIM RODZICOM I UCZNIOM NASZEJ SZKOŁY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA 100% ZAANGAŻOWANIE W ZBIÓRCE NA RZECZ WYBRANEJ RODZINY.DARY PRZEKAZANE PRZEZ PAŃSTWA NA PEWNO BĘDĄ WIELKIM, CUDOWNYM PREZENTEM ŚWIĄTECZNYM!!!
2016.12.01
SZLACHETNA PACZKA 2016
DRODZY RODZICE! PO RAZ KOLEJNY NASZA UCZENNICA WERONIKA ZIELIŃSKA PRZY POMOCY MAMY ORGANIZUJE ZBIÓRKĘ W RAMACH SZLACHETNEJ PACZKI 2016 - OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ.KOD RODZINY: LBU-2569-544776 OPIS RODZINY. PANI KASIA (L.38) SAMOTNIE WYCHOWUJE CZTERECH WSPANIAŁYCH CHŁOPCÓW: MATEUSZA (18 L.), NIKODEMA (10 L.), KRYSTIANA I TOMASZA (PO 8 L.). PANI KASIA ODESZŁA OD MĘŻA, KTÓRY NADUŻYWAŁ ALKOHOLU I ZNĘCAŁ SIĘ PSYCHICZNIE NAD RODZINĄ. PRZENIOSŁA SIĘ DO MATKI, KTÓRA RÓWNIEŻ BARDZO DUŻO PIŁA. KOBIETA NIE MOGŁA JUŻ DŁUŻEJ WYTRZYMAĆ W TYM DOMU. PO KILKU ROZMOWACH Z PSYCHOLOGIEM POSTANOWIŁA WYNAJĄĆ MIESZKANIE I ODIZOLOWAĆ DORASTAJĄCE DZIECI OD PATOLOGICZNEJ RODZINY. PONAD ROK SZUKAŁA MIESZKANIA, NIKT NIE CHCIAŁ WYNAJĄĆ LOKUM SAMOTNEJ MATCE Z CZWORGIEM DZIECI. W TEJ CHWILI WYNAJMUJĄ MIESZKANKO I PRÓBUJE STANĄĆ NA NOGI. PANI KASIA CAŁY CZAS PRACUJE, ALE ZAROBKI NIE POKRYWAJĄ JEJ WSZYSTKICH WYDATKÓW. BARDZO CZĘSTO BRAKUJE PIENIĘDZY NA PRZEDMIOTY NIEZBĘDNE DO DALSZEGO ŻYCIA. CHOĆ WARUNKI SĄ TRUDNE KOBIETA STARA SIĘ JAK MOŻE ŻEBY UPIĘKSZYĆ SWOJE MIESZKANIE, POMAGA JEJ W TYM NAJSTARSZY SYN. CIESZĄ SIĘ ŻE ŻYCIE MA DLA NICH NOWY WYMIAR, WZAJEMNIE SIĘ WSPIERAJĄ. CZUJĄ SIĘ BEZPIECZNIE W DOMU BEZ KRZYKÓW I AWANTUR. RODZINA BĘDZIE WDZIĘCZNA ZA ODZIEŻ, TRWAŁE PRODUKTY ŻYWNOŚCIOWE I ŚRODKI CZYSTOŚCI. KAŻDA Z TYCH RZECZY ZNACZNIE ODCIĄŻY RODZINĘ FINANSOWO.
2016.11.14
KONCERT ZIELONOGÓRSKIEJ PALMIARNI
W ZIELONOGÓRSKIEJ PALMIARNI Z UDZIAŁEM NASZEJ UCZENNICY EMILII LEŚNIAK I PANA MARKA WYSZYNSKIEGO ODBYŁ SIĘ KONCERT , KTÓRY UŚWIETNIŁ MIEJSKIE OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. HONOROWY PATRONAT NAD FESTIWALEM OBJĄŁ PAN PREZYDENT ZIELONEJ GÓRY JANUSZ KUBICKI. NASZA UCZENNICA WYKONAŁA UTWÓR NAPISANY W 1988 ROKU PRZEZ JANA PIETRZAKA PT.: „TAKI KRAJ” , MUZYKĘ SKOMPONOWAŁ ZBIGNIEW RAJ. „JEST TAKIE MIEJSCE U ZBIEGU DRÓG, GDZIE SIĘ SPOTYKA Z ZACHODEM WSCHÓD... NASZ PĘPEK ŚWIATA, NASZ BIEDNY RAJ... JEST TAKIE MIEJSCE, TAKI KRAJ…”
2016.11.14
11 LISTOPADA - DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE W DNIU 9 LISTOPADA 2016R. O GODZ.13:00 ODBYŁA SIĘ INSCENIZACJA "DROGA DO WOLNOŚCI", NA KTÓREJ KAŻDA KLASA WYKONAŁA PIEŚŃ PATRIOTYCZNĄ. WSZYSCY WYKAZALI WIELKIE ZAANGAŻOWANIE I KAŻDA KLASA OTRZYMAŁA DUŻE BRAWA OD PUBLICZNOŚCI:) PO WYSTĘPACH DZIECI DO WSPÓLNEGO ŚPIEWANIA PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH ZOSTALI ZAPROSZENI RODZICE I NAUCZYCIELE, KTÓRZY WSPÓLNIE WYKONALI PIOSENKĘ. ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ:)
2016.11.03
NASZE UCZENNICE RAZEM Z PANIĄ DYREKTOR ELŻBIETĄ NOWAK JAKO WOLONTARIUSZKI W FUNDACJI BLACK BUTTERFLIES!!! •
"DO FUNDACJI PRZYCHODZA LUDZIE, KTÓRZY CHCA DAWAĆ, WSPIERAĆ I POMAGAĆ. WIEDZA, ŻE POŚWIECAJAC SWÓJ CZAS MOŻNA POMOC DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI... ZAJĘCIA W FUNDACJI PROWADZI RÓWNIEŻ ELA, DYREKTOR SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W ZIELONEJ GÓRZE, KTÓRA MIMO BARDZO NAPIĘTEGO GRAFIKA ZAWSZE ZNAJDZIE CZAS ŻEBY POMAGAĆ INNYM I TYM RÓWNIEŻ ZARAŻA SWOICH UCZNIÓW, Z KTÓRYMI PRZYCHODZI DO FUNDACJI." #WARTOPOMAGAĆ
2016.11.03
ZAPRASZAMY NA INSCENIZACJE PT.: "DROGA DO WOLNOŚCI"
Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE W DNIA 9 LISTOPADA 2016R. O GODZ.13:00 ODBĘDZIE SIĘ INSCENIZACJA "DROGA DO WOLNOŚCI", PO KTÓREJ ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ŚPIEWANIA PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH. TEGO DNIA ROZSTRZYGNIEMY KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ DEKORACJĘ KLASY I STROJE PATRIOTYCZNE. LICZY SIĘ SAMODZIELNOŚĆ I POMYSŁOWOŚĆ. PRZEWIDZIANE NAGRODY.
2016.10.26
ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE 18 LISTOPADA 2016R.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY PRZEDSZKOLAKÓW I ICH RODZICÓW NA DNI OTWARTE, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W SIEDZIBIE NASZEJ SZKOŁY PRZY UL. WŁADYSŁAWA IV 1 W ZIELONEJ GÓRZE.W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 PROWADZIMY NABÓR DO KLAS PIERWSZYCH I DO ZERÓWKI.ZAPRASZAMY:)
2016.10.21
PO WIELOLETNICH PRÓBACH, A PÓLROCZNYM NASZYM STARANIOM MAMY NOWY FUNKCYJNY WYMIENNIK CENTRALNEGO OGRZEWANIA!!!
DRODZY RODZICE, W STYCZNIU TEGO ROKU NASTĄPIŁA AWARIA ARCHAICZNEJ ROZDZIELNI CENTRALNEGO OGRZEWANIA. W CIĄGU DOBY WYSTĘPOWAŁ UBYTEK OK. 100 L WODY, W ZWIĄZKU Z TYM NADZÓR NAD FUNKCJONOWANIEM OGRZEWANIA SPRAWOWANY BYŁ PRZEZ CAŁĄ DOBĘ DO KOŃCA SEZONU GRZEWCZEGO PRZEZ PANA ZENONA MARCHEWKĘ. MIMO WIELOKROTNYCH POSZUKIWAŃ NIE STWIERDZONO ŻADNEGO WYCIEKU W SYSTEMIE CAŁEJ INSTALACJI. PRZY OKAZJI ODKRYLIŚMY, IŻ POD NASZĄ SZKOŁĄ ZNAJDUJE SIĘ SIEĆ TUNELI Z DOJŚCIEM NIEMALŻE DO KAŻDEGO POMIESZCZENIA. W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ ROZPOCZĘLIŚMY DZIAŁANIA W KIERUNKU PRZYWRÓCENIA W PRZYSZŁYM SEZONIE PRAWIDŁOWEGO FUNKCJONOWANIA OGRZEWANIA. W KOLEJNYCH ETAPACH PROCESU STARAŃ DOWIEDZIELIŚMY SIĘ, IŻ MUSI NASTĄPIĆ WYMIANA DOTYCHCZASOWEJ ROZDZIELNI CIEPŁEJ WODY. I TAK KOLEJNE PISMA, SPOTKANIA I TELEFONY, AŻ ZNALAZŁO SIĘ DLA NAS WYJŚCIE Z SYTUACJI… PODPISALIŚMY UMOWĘ Z ELEKTROCIEPŁOWNIĄ ZIELONA GÓRA, KTÓRA WSKAZAŁA NAM ROZWIĄZANIE NASZEGO PROBLEMU. ZADANIA ZOSTAŁY PODZIELONE I PODCZAS WAKACJI ROZPOCZĘLIŚMY PRACE ZWIĄZANE Z PRZYSTOSOWANIEM ISTNIEJĄCEGO POMIESZCZENIA, W KTÓRYM MIAŁABY SIĘ ZNAJDOWAĆ NOWOCZESNA ROZDZIELNIA. ROZPOCZĘLIŚMY OD WYCIĘCIA ISTNIEJĄCYCH URZĄDZEŃ, MOMENT TEN BYŁ NIEZWYKLE STRESUJĄCY, PONIEWAŻ OD TEGO CZASU NIE BYŁO JUŻ ODWROTU, MUSIELIŚMY DZIAŁAĆ. DZIĘKI NASZEMU ZAANGAŻOWANIU I DETERMINACJI JAKĄ WYKAZALIŚMY, W SZCZEGÓLNOŚCI NALEŻY TUTAJ PODKREŚLIĆ DZIAŁANIA PANA ZENONA MARCHEWKI, KTÓRY WIĘKSZOŚĆ PRAC BUDOWLANYCH WYKONAŁ SAMODZIELNIE, DALSZE ETAPY PRACY KONTYNUOWANE BYŁY ZGODNIE Z PLANEM. PRZEDE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY NASZYM RODZICOM ZA DOKONANE WPŁATY 1% PODATKU NA RZECZ NASZEGO STOWARZYSZENIA!!! TO DZIĘKI PAŃSTWU MIELIŚMY MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA PRAC ZWIĄZANYCH Z URUCHOMIENIEM W TYM SEZONIE CENTRALNEGO OGRZEWANIA!!! DZIĘKUJEMY:)
2016.10.19
INFO Z WARSZAWY:)
WTOREK ZAMKNĘLIŚMY- DUŻO SIĘ DZIAŁO. RANO MUZEUM MINIATUR MAZOWSZA- POLECAM TO MIEJSCE, BO JEST INNE, ALE Z DUSZĄ. PÓŹNIEJ PŁAC PIŁSUDSKIEGO I ZMIANA WARTY ŻOŁNIERZY. KRÓTKA LEKCJA HISTORII... OGRÓD SASKI- MÓJ ULUBIONY- NAJPIĘKNIEJSZY W SŁONECZNY DZIEŃ I KIEDY KWITNĄ ROŚLINY. JA TO LUBIĘ, ALE NIEKTÓRZY ZMĘCZENI, ALE DZIELNIE WĘDRUJĄ DALEJ. NOWY ŚWIAT, KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE, KOLUMNA ZYGMUNTA- OBOWIĄZKOWE ZDJĘCIE. SŁODKA NIESPODZIANKA OD BLIKLEGO DODAJE SIŁ :-) PÓŹNIEJ SZUKAMY POMNIKA MAŁEGO POWSTAŃCA BY W KOŃCU ODPOCZĄĆ JEDZĄC PYSZNĄ ZUPĘ W DOBOROWYM TOWARZYSTWIE PRZYPADKOWO SPOTKANYCH ZNANYCH AKTORÓW :-) WYCHODZĄC Z RESTAURACJI SPOTYKAMY LUDZI ODŚWIĘTNIE UBRANYCH, KAMERY TELEWIZYJNE, POSŁÓW, AKTORÓW- SMUTNA UROCZYSTOŚĆ- POŻEGNALNA MSZA ZA NIEDAWNO ZMARŁEGO REŻYSERA ANDRZEJA WAJDĘ... SPOTKANIE Z SYRENKĄ, WIZYTA W ZAMKU KRÓLEWSKIM, ZNOWU KRÓTKA LEKCJA HISTORII,OGLĄDAMY TEŻ GĄSIENICĘ GOLIATA WBITĄ W KOŚCIÓŁ... CHYBA DUŻO JAK NA JEDEN DZIEŃ I MŁODY WIEK UCZESTNIKÓW NASZEJ WYPRAWY
2016.10.05
PLAN WYCIECZKI DO WARSZAWY W DNIACH 17-21.10
WARSZAWA - MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO - CENTRUM NAUKI KOPERNIK 17-21.10.2016
2016.10.04
Z CYKLU - LOSY ABSOLWENTÓW SSP1 STO W ZIELONEJ GÓRZE
ABSOLWENTKA NASZEJ SZKOŁY MICHALINA KRYŚCIAK ROCZNIK 1999 STOCZYŁA SWOJĄ PIERWSZĄ WALKĘ NA RINGU!!! VIDEO WALKI DOSTEPNE NA YOUTUBE.COM - PONIŻEJ LINK https://www.youtube.com/watch?v=pI8DUTOC-3Y&feature=share
2016.10.04
OGÓLNOPOLSKA AKCJA CZYTANIA DZIEŁ HENRYKA SIENKIEWICZA
DNIA 5 PAŹDZIERNIKA O GODZ.15:30 WŁĄCZAMY SIĘ DO OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI CZYTANIA DZIEŁ HENRYKA SIENKIEWICZA. WEŹCIE TEKSTY "W PUSTYNI I W PUSZCZY" I RAZEM Z NAMI NAUCZYCIELAMI POCZYTAJCIE:) ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ SŁODKI POCZĘSTUNEK! RODZICE MILE WIDZIANI...
2016.09.23
OFERTA: SZWAJCARIA!!! JUNGFRAU TOP SKI REGION
ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z KOLEJNĄ OFERTĄ SZWAJCARIA!!! JUNGFRAU TOP SKI REGION 10.03 – 18.03.2017 17.03 – 25.03.2017
2016.09.23
CZECHY - HARRACHOV Obóz narciarsko - snowboardowy 28.01 - 03.02.2017
CZECHY - HARRACHOV OBÓZ NARCIARSKO - SNOWBOARDOWY 28.01 - 03.02.2017 HARRACHOV - JEDEN Z NAJBARDZIEJ ZNANYCH KURORTÓW CZESKICH KARKONOSZY, POŁOŻONY 2 KM OD PRZEJŚCIA GRANICZNEGO Z POLSKĄ W JAKUSZYCACH. LICZNE WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU, KRĘGIELNIA, MUZEA, RESTAURACJE, KAWIARNIE, BASENY, KORTY TENISOWE, DYSKOTEKI, SKLEPY. HARRACHOV POSIADA KILKA TRAS ZJAZDOWYCH NA ZBOCZACH CERTOVEJ HORY [1025M.N.P.M.] - ŁĄCZNIE OK. 10 KM. DO DYSPOZYCJI NARCIARZY SĄ 2 WYCIĄGI KRZESEŁKOWE 4 OSOBOWE. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.HARRACHOV.COM
2016.09.23
OFERTA - OBÓZ NARCIARSKO – SNOWBOARDOWY – NASSFELD AUSTRIA – KARYNTIA – SŁOŃCE I ŚNIEG
ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ: OBÓZ NARCIARSKO – SNOWBOARDOWY – NASSFELD AUSTRIA – KARYNTIA – SŁOŃCE I ŚNIEG 100 KM TRAS NARCIARSKICH !!!
2016.08.29
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
ZAPRASZAMY DNIA 1 WRZEŚNIA NA GODZ.10.00!!! DO ZOBACZENIA:)
2016.06.20
ZAKONCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
WSZYSTKICH UCZNIÓW I RODZICÓW ORAZ GOŚCI ZAPRASZAMY NA GODZINĘ 10:00 NA UROCZYSTY APEL Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2015/2016, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W SIEDZIBIE SZKOŁY.
2016.06.15
NASI UCZNIOWIE JAKO WYKONAWCY NA KONCERCIE ZIELONOGÓRSKIEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ "YAMAHA"
NASI UCZNIOWIE JAKO WYKONAWCY NA KONCERCIE YAMAHY ZIELONOGÓRSKIEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ:))) WSZYSTKIM GRATULUJEMY ŚWIETNEGO KONCERTU I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW, A PRZEDE WSZYSTKIM WYTRWAŁOŚCI W DOSKONALENIU SWOICH UMIEJĘTNOŚCI!!!
2016.06.07
GRATULUJEMY ŁUCJI COUPLAND
UZYSKANIA TYTUŁU LAUREATA MIEJSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO:)
2016.05.30
XVII PRZEGLAD MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA
"ZA NAMI PRZESŁUCHANIA, A PRZED NAMI PODSUMOWANIE PRZEGLĄDU. Z PONAD 300 UCZESTNIKÓW JURY WYBRAŁO TYCH NAJPIĘKNIEJ CZYTAJĄCYCH, A UWIERZCIE, NIE MIELI ŁATWEGO ZADANIA! NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH - TO 29 OSÓB, KTÓRYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY 4.06.2016, W NOC BIBLIOTEK NA GODZINĘ 18.00." I TU WŚRÓD LAUREATÓW WYMIENIONA JEST ALA POLONIS
2016.04.29
III EDYCJA PRZEGLĄDU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ
28 KWIETNIA W SALI DĘBOWEJ ZIELONOGÓRSKIEJ BIBLIOTEKI IM. C.K. NORWIDA ODBYŁ SIĘ PO RAZ KOLEJNY PRZEGLĄD PIOSENKI EUROPEJSKIEJ EUROMALUCH. ZORGANIZOWANYM PRZEZ SPOŁECZNĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 1 W ZIELONEJ GÓRZE ORAZ WOJEWÓDZKĄ I MIEJSKĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ ODDZIAŁ DLA DZIECI IM. PANA KLEKSA W ZIELONEJ GÓRZE POD HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA ZIELONA GÓRA!!! PRZEGLĄD SKIEROWANY JEST DO DZIECI Z NAJSTARSZYCH GRUP PRZEDSZKOLI W ZIELONEJ GÓRZE. CELEM PRZEGLĄDU JEST PROPAGOWANIE DZIECIĘCYCH OSIĄGNIĘĆ ARTYSTYCZNYCH, PROMOCJA KULTURY EUROPEJSKIEJ WŚRÓD DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM ORAZ UMOŻLIWIENIE MŁODYM ARTYSTOM PREZENTACJI W SZERSZYM ŚRODOWISKU PRZEDSZKOLNYM I WCZESNOSZKOLNYM. ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ:)
2016.02.10
EUROMALUCH 2016 - III PRZEGLĄD PIOSENKI EUROPEJSKIEJ
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W ZIELONEJ GÓRZE ORAZ BIBLIOTEKA PANA KLEKSA ODDZIAŁ DLA DZIECI WIMBP W ZIELONEJ GÓRZE INFORMUJĄ, ŻE 21 KWIETNIA 2016 (CZWARTEK) ROKU ORGANIZUJĄ III PRZEGLĄD PIOSENKI EUROPEJSKIEJ `EUROMALUCH`. PATRONAT HONOROWY NAD PRZEGLĄDEM OBJĘŁA ZASTĘPCA PREZYDENTA MIASTA PANI WIOLETA HARĘŹLAK. PRZEGLĄD SKIEROWANY JEST DO DZIECI Z NAJSTARSZYCH GRUP PRZEDSZKOLI W ZIELONEJ GÓRZE. CELEM PRZEGLĄDU JEST PROPAGOWANIE DZIECIĘCYCH OSIĄGNIĘĆ ARTYSTYCZNYCH, PROMOCJA KULTURY EUROPEJSKIEJ WŚRÓD DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM ORAZ UMOŻLIWIENIE MŁODYM ARTYSTOM PREZENTACJI W SZERSZYM ŚRODOWISKU PRZEDSZKOLNYM I WCZESNOSZKOLNYM.
2016.01.07
SZANOWNI PAŃSTWO!!!
ZWRACAMY SIĘ DO PAŃSTWA Z PROŚBĄ O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA RZECZ SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO NR 156 STO W ZIELONEJ GÓRZE!
2015.12.29
ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ:)
ZAPRASZAMY RODZICÓW I DZIECI DO ODWIEDZENIA GALERII ZDJĘĆ, W KTÓREJ ZAMIEŚCILIŚMY ZDJĘCIA Z WIGILII KLAS I-III, Z JASEŁEK I ODWIEDZIN MIKOŁAJA:)
2015.12.21
SZLACHETNA PACZKA - PODZIĘKOWANIA
RELACJA ZE SPOTKANIA Z RODZINĄ PRZY WRĘCZENIU PACZKI: W CZASIE PRZEKAZANIA PACZEK RODZINIE BYLI OBECNI RÓWNIEŻ DARCZYŃCY . TAK WIĘC TE PARĘ SŁÓW SĄ TYLKO MAŁYM PRZYPOMNIENIEM TEGO DNIA I KRÓTKĄ RELACJĄ DLA TYCH, KTÓRZY RÓWNIEŻ ZAANGAŻOWALI SIĘ W POMOC. RODZINA NIECIERPLIWIE OCZEKIWAŁA NA PRZYJAZD GOŚCI. KIEDY SAMOCHÓD Z PACZKAMI ZAPARKOWAŁ POD DOMEM, MIMO CHŁODU WYBIEGŁY ZACIEKAWIONE DZIECI. PORUSZENIE BYŁO WIELKIE, BO PRZECIEŻ PO ELEGANCKIEJ I BARDZO WYGODNEJ KANAPIE, KTÓRA DOTARŁA 3 DNI WCZEŚNIEJ COŚ JESZCZE CHYBA BĘDZIE. I BYŁO A NAWET CAŁA LAWINA PACZEK, W KTÓRYCH UKRYTE BYŁY PRZERÓŻNE PREZENTY DLA TYCH MAŁYCH I DUŻYCH. JEDYNYM PREZENTEM, KTÓRY NIE BUDZIŁ WĄTPLIWOŚCI, BO OD RAZU BYŁ WIDOCZNY ( TRUDNO GO UKRYĆ W KARTONIE) BYŁA GITARA, MARZENIE WERONIKI. I TAK SIĘ PIĘKNIE ZŁOŻYŁO, ŻE OBECNYM PRZY PRZEKAZANIU PACZEK BYŁ DARCZYŃCA TAKŻE WERONIKA . DZIEWCZYNKI ZASIADŁY RAZEM DO GITARY, WYGLĄDAŁO TO JAKBY ZNAŁY SIĘ OD DAWNA I ŁĄCZYŁO JE NIE TYLKO IMIĘ. PACZKI BYŁY WNOSZONE JEDNA PO DRUGIEJ, A ZDUMIENIE PANI EWY BYŁO WIELKIE. ZASKOCZONA I UŚMIECHNIĘTA POWIEDZIAŁA "JA NIE WIEDZIAŁAM, ŻE TA PACZKA TO AŻ TAK WYGLĄDA, COŚ SŁYSZAŁAM ALE TYM JESTEM ZASKOCZONA". BYŁO WIELE ROZMÓW, ATMOSFERA BYŁA BARDZO SYMPATYCZNA. TAK NAPRAWDĘ NIKT NIE MIAŁ ODWAGI ROZPAKOWAĆ PACZEK, BO CIĄGLE NIE DOWIERZANO TEMU CO SIĘ ZDARZYŁO. SAM FAKT, ŻE SĄ INNI DOBRZY LUDZIE, KTÓRZY BEZINTERESOWNIE OFIARUJĄ SWÓJ CZAS, PIENIĄDZE I EMOCJE ZROBIŁ OGROMNE WRAŻENIE I BYŁ BEZCENNYM PREZENTEM. DOPIERO PARĘ DNI PÓŹNIEJ BYŁY TELEFONY Z OGROMNYMI PODZIĘKOWANIAMI ZA WSZYSTKO CZYM RODZINA ZOSTAŁA OBDAROWANA, A LISTA TYCH RZECZY WYDAJE SIĘ NIE MIEĆ KOŃCA I TAK NAPRAWDĘ TYDZIEŃ PO WRĘCZENIU PACZEK RADOŚĆ I EMOCJE JESZCZE NIE OPADŁY.
2015.12.21
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE:)
NIECH MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA WYPEŁNIA CIEPŁEM WSZYSTKIE MROŹNE DNI, A BLASK GWIAZD PRZYPOMINA, ŻE CZASEM WYSTARCZY TYLKO WYPOWIEDZIEĆ ŻYCZENIE… SPEŁNIENIA WSZYSTKICH ŚWIĄTECZNYCH ŻYCZEŃ!
2015.12.18
RODZICÓW KLASY II E ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ
GDZIE ZOSTAŁY ZAMIESZCZONE FOTKI DRUGOKLASISTÓW MALUJĄCYCH SWOJE BOMBKI! KAŻDY WZÓR BYŁ NIEPOWTARZALNY! PRZYJEMNIE POPATRZEĆ JAK PRACOWAŁY PAŃSTWA DZIECI:) ZAPRASZAM:)
2015.12.09
PRZEPROWADZONO EGZAMIN NA KARTE PŁYWACKĄ
30 UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY ZDAŁO NA KARTĘ PŁYWACKĄ!!! WSZYSTKIM GRATULUJEMY :)
2015.12.04
KALENDARZ WYDARZEŃ - GRUDZIEŃ 2015
KALENDARZ WYDARZEŃ – GRUDZIEŃ 2015R. Data wydarzenia Nazwa wydarzenia 01.12 Egzamin na kartę pływacką 02.12 Spotkanie z policjantką klasy I-IV 04.12 Dzień Anioła 04.12 Wizyta w Galerii BWA – klasa I (11:00-12:30) 04.12 Mikołaj – klasa V (pizza) 04.12 Mikołaj – klasa VI – pracownia „Ence ręce” 07.12 Mikołajkowe warsztaty kulinarne – klasy I-III, kino – klasy I-IV 07.12 Warsztaty literacko-ceramiczne (12:00-13:15) – obiad 11:40 07.12 Wyjście do biblioteki Pana Kleksa – podsumowanie konkursu plastycznego „Fantazja” – klasa I 11.12 Dzień chruścików – jemy, ale nie tyjemy 11.12 Wyjście do biblioteki Pana Kleksa – klasa I (10:30-12:30) 12.12 Spotkanie dla przyszłych pierwszoklasistów 15.12 Dzień herbaty – każda klasa proponuje smaki z różnych stron świata 15.12 Świąteczne spotkanie w bibliotece klasa III 22.12 Wigilia szkolna, Jasełka, kino klasa V i VI – Star Wars
2015.12.04
ZAPROSZEMIE DO LODZIARNI PANI ANI:)
OD PIĄTKU TJ. 4 GRUDNIA PRZYGOTOWALIŚMY DLA DZIECI I ICH RODZICÓW OPRÓCZ NOWYCH SMAKÓW LODÓW -PIERNICZKI ŚWIĄTECZNE, KTÓRE DZIECI BĘDĄ MOGŁY SAME OZDABIAĆ!. ZAPRASZAMY W PIĄTEK, SOBOTĘ ORAZ W NIEDZIELĘ. PORA WYSŁAĆ LIST DO GWIAZDORA! W NASZEJ LODZIARNI DZIECI BĘDĄ MOGŁY NAPISAĆ LIST DO GWIAZDORA I WRZUCIĆ JE DO MAGICZNEJ SKRZYNKI ! W NASZEJ LODZIARNI MAMY NOWE SMAKI LODÓW, WIĘC ZAPRASZAMY! PIĄTEK- MAKOWY Z NUTKĄ MIGDAŁOWĄ -SĄ TO LODY O SMAKU ŚMIETANKOWYM Z DODATKIEM MAKU I PRAŻONYCH MIGDAŁÓW SOBOTA-DWA SMAKI DLA DOROSŁYCH I DZIECI: 1.BAJECZNE - Z MYŚLĄ O DOROSŁYCH,SĄ TO LODY ŚMIETANKOWE Z ORZECHAMI ARACHIDOWYMI Z DODATKIEM RUMU I CZEKOLADY 2. MARCHEWKOWO- POMARAŃCZOWY SORBET Z DODATKIEM CYNAMONU- Z MYŚLĄ O DZIECIACH, SĄ TO LODY Z WYCIŚNIĘTEGO SOKU Z MARCHWI I POMARAŃCZY Z DODATKIEM CYNAMONU NIEDZIELA - SORBET JABŁKOWY Z GRANATEM O NAZWIE ,, LODY BOSKIE" -PRZYGOTOWANE ZE ŚWIEŻO WYCIŚNIĘTEGO SOKU Z GRANATU I JABŁEK, PRZEŁOŻONY DODATKOWO OWOCEM GRANATU LODY TE, TO NASZ SPECJALNY PREZENT NA MIKOŁAJA DLA PAŃSTWA POZDRAWIAM ANNA KUBIAK
2015.11.18
UWAGA !!! DOTYCZY KARTY PŁYWACKIEJ
W DNIU 1 GRUDNIA ODBĘDZIE SIĘ EGZAMIN NA KARTĘ PŁYWACKĄ. ZAINTERESOWANYCH UCZNIÓW PROSIMY O ZGŁOSZENIE SIĘ W SEKRETARIACIE SZKOŁY I DOKONANIE WPŁATY 25,00 ZŁ.
2015.11.16
UWAGA RODZICE! - DOTYCZY WYJAZDU DO BERLINA
W ZWIĄZKU Z OSTATNIMI WYDARZENIAMI W PARYŻU WYJAZD NA WYCIECZKĘ DO BERLINA ZOSTAŁ ODWOŁANY.
2015.11.04
ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA MACIUSIA:)
MACIUŚ JEST RADOSNYM DZIECKIEM, NIESTETY CHORUJE NA MÓZGOWE PORAŻENIE DZIECIĘCE -SPASTYCZNOŚĆ KOŃCZYN DOLNYCH. WYMAGA STAŁEJ, RÓŻNORODNEJ I SYSTEMATYCZNEJ REHABILITACJI, KTÓRA JEST BARDZO KOSZTOWNA. DLATEGO RUSZAMY Z AKCJĄ ZBIÓRKI PLASTIKOWYCH ZAKRĘTEK, KTÓRYCH SPRZEDAŻ POZWOLI NAM ZEBRAĆ CZĘŚĆ ŚRODKÓW NA TURNUS REHABILITACYJNY. ZBIERAMY ABSOLUTNIE WSZYSTKIE BEZ WZGLĘDU NA KSZTAŁT I KOLOR. POKRYWA Z WIADERKA, Z OPAKOWANIA PO ŚLEDZIACH, Z MUSZTARDY, KECZUPU, ZAKRĘTKI Z SZAMPONÓW, PŁYNÓW, TO TEŻ ZAKRĘTKA. PLASTIKOWE ZDERZAKI.
2015.10.30
DZIEŃ POSTACI Z BAJEK - 5 LISTOPADA
5 LISTOPADA W CZWARTEK PRZEBIERAMY SIĘ W ULUBIONE POSTACIE Z BAJEK!!! W CAŁEJ SZKOLE BĘDZIE PANOWAŁA MAGICZNA ATMOSFERA PRZENIESIONA Z NASZYCH ULUBIONYCH DZIECIĘCYCH MARZEŃ ROZBUDZONYCH PRZEZ ZNANYCH I LUBIANYCH BAJKOPISARZY:) " JEŚLI NIE CHCESZ BYĆ TEGO DNIA PYTANY, PRZYJDŹ DO SZKOŁY ZA KOGOKOLWIEK Z BAJKI PRZEBRANYM !!!" - TAKIE OFICJALNE OŚWIADCZENIE ZŁOŻYŁA PANI DYREKTOR ELŻBIETA NOWAK.
2015.10.28
WYCIECZKA DO BERLINA
PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU OFERTĘ WYJAZDU DO BERLINA. ALEKSANDER PLATZ, ALEJA UNTER DEN LINDEN, MUR BERLIŃSKI, BRAMA BRANDENBURSKA, KOLUMNA ZWYCIĘSTWA, SIEDZIBA WŁADZ NIEMIECKICH – REICHSTAG. MUZEUM HISTORII NATURALNEJ MUZEUM HISTORII NATURALNEJ TO JEDNO Z NAJWIĘKSZYCH TEGO TYPU MUZEÓW NA ŚWIECIE. MUZEUM TECHNIKI NIEMIECKIE MUZEUM TECHNIKI ZOSTAŁO ODDANE DO UŻYTKU W 1982 ROKU. ZGROMADZONO W NIM LICZNE KOLEKCJE NAUKOWE I TECHNICZNE. TO BARDZO ROZBUDOWANA ATRAKCJA. JARMARK ADWENTOWY CO ROKU Z KOŃCEM LISTOPADA, ULICE I PLACE W STOLICY NIEMIEC KUSZĄ TURYSTÓW DO ODWIEDZIN, GDY SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ ROZPOCZYNAJĄ WYSTAWCY NA ŚWIĄTECZNYCH JARMARKACH. CENA: 73 ZŁ/OS. MIN. 44 OSOBY PŁACĄCE + 4 OPIEKUNÓW GRATIS REALIZACJA PROGRAMU PŁATNA DODATKOWO (DZIECI): 5€/OS. CENA OBEJMUJE: PRZEJAZD AUTOKAREM, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA, OPIEKĘ PILOTA – PRZEWODNIKA. MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU RODZICÓW PRZY WOLNYCH MIEJSCACH W AUTOKARZE: 50 ZŁ/OS. REALIZACJA PROGRAMU PŁATNA DODATKOWO (RODZICE): MUZEUM HISTORII NATURALNEJ: 5€/OS., MUZEUM TECHNIKI: 6 €/OS.
2015.10.27
KARTA PŁYWACKA
W RAMACH GODZIN ZAJĘĆ NA BASENIE UCZNIOWIE BĘDĄ MOGLI ZDAWAĆ EGZAMINY NA : 1)KARTĘ PŁYWACKĄ, 2)SPECJALNĄ KARTĘ PŁYWACKĄ (ŻÓŁTY CZEPEK). NA KARTĘ PŁYWACKĄ WYSTARCZY: •PRZEPŁYNĄĆ 200 M DOWOLNYM STYLEM, W DOWOLNYM CZASIE, W TYM CO NAJMNIEJ 50 M STYLEM GRZBIETOWYM, •WYKONAĆ SKOK Z WYSOKOŚCI 0,7 M, •PRZEPŁYNĄĆ POD WODĄ 5 M. CENA KARTY Z EGZAMINEM WYNOSI 25 ZŁ. NA SPECJALNĄ KARTĘ PŁYWACKĄ (ŻÓŁTY CZEPEK) NALEŻY: •PRZEPŁYNĄĆ 1500 M CO NAJMNIEJ DWOMA STYLAMI TYM MINIMUM PO 200M STYLEM DOWOLNYM I GRZBIETOWYM, •WYKONAĆ SKOK Z WYSOKOŚCI 0,7 M, •PRZEPŁYNĄĆ POD WODĄ 15 M Z NURKOWANIEM NA GŁĘBOKOŚĆ 3 M (START Z POWIERZCHNI WODY). CENA KARTY WRAZ Z EGZAMINEM WYNOSI 40 ZŁ. OSOBY ZAINTERESOWANE PRZYSTĄPIENIEM DO EGZAMINU PROSZONE SĄ O ZGŁOSZENIE SIĘ W SEKRETARIACIE SZKOŁY. TERMIN EGZAMINU ZOSTANIE PODANY DO WIADOMOŚCI PO USTALENIU Z EGZAMINATOREM MOSIR.
2015.10.15
WARSZTATY W RAMACH TYGODNIA KODOWANIA W POLSCE!!!
CODEWEEK TRWA OD 10 DO 18 PAŹDZIERNIKA 2015 ROKU,JEST EUROPEJSKĄ INICJATYWĄ POLEGAJĄCĄ NA ZORGANIZOWANIU WYDARZENIA, KTÓRE POZWOLI NA ROZPOCZĘCIE PRZYGODY Z PROGRAMOWANIEM. DZISIAJ W NASZEJ SZKOLE ODBYŁY SIĘ DWUGODZINNE WARSZTATY DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI.
2015.10.14
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
GRONU PEDAGOGICZNEMU SSP 1 STO I PRACOWNIKOM SZKOŁY Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ TAKICH ODWAŻNYCH MYŚLI I MARZEŃ, KTÓRE DAJĄ SIĘ URZECZYWISTNIĆ, PIĘKNYCH I SZLACHETNYCH POMYSŁÓW, KTÓRE PODSZEPTUJE SERCE, CIERPLIWOŚCI I WYTRWAŁOŚCI ORAZ SUKCESÓW W PRACY, ŻYCZY ZARZĄD SKT NR 156 STO ORAZ DYREKTOR SZKOŁY ELŻBIETA NOWAK
2015.10.09
CODEWEEK - warsztaty
Wprowadzenie w świat programowania – w SSP 1 STO motywujemy i podnosimy świadomość! W dniach 10 - 18 października będzie trwała akcja w ramach projektu „Code Week Polska 2015”, która jest częścią Europejskiego Tygodnia Kodowania. „Celem tego wydarzenia jest popularyzacja i promocja nauki programowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. W ubiegłym roku w Polsce odbyło się ponad 300 wydarzeń promujących kodowanie, w tym roku jest już zaplanowanych 357 wydarzeń i ciągle dodawane są nowe. Warsztaty, Szkolenia , debaty i różne inne wydarzenia, które odbędą się w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania, także w Polsce, mają służyć zachęcaniu do nauki kreatywnego programowania. „ W dniu 15 października o godzinie 9:00 zaczynamy warsztaty podczas CodeWeek, które wprowadzą naszych uczniów w świat programowania! Przeprowadzimy 2 godziny warsztatów dla uczniów w grupie wiekowej od 9 do 12 lat, podczas których omówimy, co zrobić, aby stać się programistą, zaprezentujemy podstawy programowania oraz pokażemy świat gier komputerowych od strony ich tworzenia. Poniżej przesyłam link do strony, na której są umieszczone informacje o programie: https://nowoczesnapolska.org.pl/2015/10/05/tydzien-kodowania-w-polsce/
2015.09.25
3 PAŻDZIERNIKA ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA:)
IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ W PLENERZE, NA TERENIE SZKOŁY. ZACZYNAMY OD GODZ.11:00! WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA RODZINNE GRY I ZABAWY KULINARNE Z "ZIEMNIAKIEM" W TLE:)
2015.09.23
V ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA
SZANOWNI RODZICE, NASZA SZKOŁA UCZESTNICZY W AKCJI V ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA ORGANIZOWANEJ W DNIU 25 WRZEŚNIA 2015 R. POD HASŁEM: MŁODSI SPRAWDZAJĄ, CZY STARSI TABLICZKĘ MNOŻENIA ZNAJĄ! AKCJA MA NA CELU ZACHĘCIĆ WSZYSTKICH DO PRZYPOMNIENIA SOBIE TABLICZKI MNOŻENIA. UCZNIOWIE, KTÓRZY W TRAKCIE WAKACJI ZDĄŻYLI ZAPOMNIEĆ TABLICZKĘ MNOŻENIA, MAJĄ OKAZJĘ NADROBIĆ TE ZALEGŁOŚCI. DOROŚLI MOGĄ POPISAĆ SIĘ PRZED DZIEĆMI DOSKONAŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ TRUDNYCH PRZYPADKÓW MNOŻENIA.
2015.09.23
POLA NADZIEI 2015/2016
TRADYCJĄ LAT UBIEGŁYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UCZESTNICTWA W UROCZYSTYM SADZENIU CEBULEK ŻONKILI, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 26 WRZEŚNIA 2015 R. (SOBOTA) O GODZ. 12.00 POD ZIELONOGÓRSKĄ PALMIARNIĄ. W TYM ROKU JUŻ PO RAZ SIÓDMY HOSPICJUM IM. LADY RYDER WŁĄCZA SIĘ DO OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII NA RZECZ OSÓB TERMINALNIE CHORYCH – „POLA NADZIEI”, KTÓREJ CELEM POZA POZYSKIWANIEM FUNDUSZY NA DZIAŁALNOŚĆ HOSPICJUM JEST PRZEDE WSZYSTKIM EDUKACJA I UWRAŻLIWIANIE SPOŁECZEŃSTWA, A SZCZEGÓLNIE JEGO NAJMŁODSZEJ CZĘŚCI, NA LOS OSÓB TERMINALNIE CHORYCH. CHCEMY NADAL PRZYPOMINAĆ O LUDZIACH CIERPIĄCYCH, OCZEKUJĄCYCH NASZEJ POMOCY I OPIEKI W TRUDNYM OKRESIE ODCHODZENIA Z TEGO ŚWIATA. CEBULKI ŻONKILI MOŻNA NABYĆ JUŻ OD DNIA 10.09.2015 R. W SIEDZIBIE HOSPICJUM PRZY UL. ZYTY 26 W ZIELONEJ GÓRZE.
2015.09.23
EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SSP1 - PROJEKT DLA KLASY PIERWSZEJ I DRUGIEJ
CELE I ZAŁOŻENIA GŁÓWNE OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU POLSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO „EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE” W 2012 ROKU W MIĘDZYNARODOWYCH BADANIACH PIRLS I TIMSS, SPRAWDZAJĄCYCH GŁÓWNIE KOMPETENCJE MATEMATYCZNE I ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ Z ZAKRESU NAUK PRZYRODNICZYCH DZIESIĘCIOLATKÓW, POLSCY UCZNIOWIE WYPADLI NAJGORZEJ W EUROPIE. CELEM PROJEKTU POLSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO JEST ZWIĘKSZENIE UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNYCH POLSKICH UCZNIÓW. SZCZEGÓLNIE W ZAKRESIE LOGIKI, ORIENTACJI PRZESTRZENNEJ, MYŚLENIA ANALITYCZNEGO, ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ORAZ KSZTAŁTOWANIE WAŻNYCH CECH OSOBOWOŚCI; JAK ODPOWIEDZIALNOŚĆ, KONCENTRACJA, INTUICJA. CEL BĘDZIE REALIZOWANY POPRZEZ URUCHOMIENIE PILOTAŻOWEGO WPROWADZENIA NAUCZANIA GRY W SZACHY JAKO ZAJĘĆ OBOWIĄZKOWYCH W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ W OKOŁO 70 SZKOŁACH PODSTAWOWYCH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU PRZEZ DWA LATA, PRZESZKOLENIE NAUCZYCIELI TYCH SZKÓŁ Z METODYKI NAUCZANIA GRY W SZACHY ORAZ PRZEPROWADZENIE WYSTANDARYZOWANYCH BADAŃ NAUKOWYCH NA TEMAT ICH WPŁYWU NA OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE I ROZWÓJ OGÓLNY DZIECI.
2015.08.24
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO ODBĘDZIE SIĘ 1 WRZEŚNIA O GODZ. 10.00. WSZYSTKICH UCZNIÓW I ICH RODZICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
2015.06.30
WAKACJE:-))))))
"JEDZIEMY NA WAKACJE DO LASU, NAD WODĘ. PROSIMY CIEBIE SŁONKO O PIĘKNĄ POGODĘ." WSZYSTKIM UCZNIOM I RODZICOM ŻYCZYMY SŁONECZNYCH WAKACJI!!!
2015.06.24
OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS-MATEMATYKA PLUS 2015R.
NASZA SZKOŁA WZIĘŁA UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MATEMATYCZNEJ, ABY POBUDZIĆ I UAKTYWNIĆ UCZNIÓW W TYM ZAKRESIE. WSZYSCY, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W KOLEJNEJ EDYCJI PISALI SPRAWDZONE FORMY TESTÓW. KONKURS TEN MA NA CELU OBUDZENIE DUCHA OLIMPIJSKIEJ RYWALIZACJI, KTÓRY STANIE SIĘ SPOSOBEM PODNOSZENIA MATEMATYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI NASZYCH UCZNIÓW.WŚRÓD LAUREATÓW OLIMPIADY MAMY DWÓJKĘ NASZYCH UCZNIÓW: MARTĘ ŚWIGŁO I SZYMONA SKALSKIEGO, KTÓRZY UZYSKALI 100% WYNIK W TEŚCIE. SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!
2015.06.22
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO...
ZAPRASZAMY W PIĄTEK 26 CZERWCA NA GODZINĘ 10:00:)
2015.06.19
UWAGA RODZICE!!! LEGITYMACJA SZKOLNA WAŻNA TYLKO Z NUMEREM PESEL!!!
OD 23 STYCZNIA KAŻDA LEGITYMACJA SZKOLNA MUSI ZAWIERAĆ PESEL UCZNIA. UPRZEJMIE PROSIMY WSZYSTKICH RODZICÓW, ABY DOSTARCZYĆ DO SEKRETARIATU SZKOŁY AKTUALNIE POSIADANE LEGITYMACJE SZKOLNE DZIECI. ABY BYĆ UPRAWNIONYM DO SKORZYSTANIA Z ULG USTAWOWYCH PRZY PRZEJAZDACH ŚRODKAMI PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO KOLEJOWEGO I AUTOBUSOWEGO, KAŻDA LEGITYMACJA MUSI POSIADAĆ WPISANY PESEL POTWIERDZONY PIECZĘCIĄ URZĘDOWĄ SZKOŁY.
2015.06.17
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ - PODSUMOWANIE
16 CZERWCA (WTOREK) ODBYŁA SIĘ W NASZEJ SZKOLE KOLEJNA EDYCJA SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ `SINGING IS FUN`. W KONKURSIE WZIĘŁO UDZIAŁ 18 UCZESTNIKÓW (11 UCZNIÓW Z KLAS 0 – III ORAZ 8 UCZENNIC Z KLAS IV – VI). UCZESTNICY (SOLIŚCI, DUETY ORAZ TRIA) PREZENTOWALI WYBRANE PRZEZ SIEBIE PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM. WSZYSCY UCZNIOWIE WŁOŻYLI WIELE WYSIŁKU I STARAŃ W PRZYGOTOWANIE SWOICH WYSTĘPÓW, DOBRALI PIĘKNE REKWIZYTY I FANTASTYCZNE KOSTIUMY. UCZESTNICY BYLI OCENIANI PRZEZ JURY W SKŁADZIE: PANI BARBARA BIELECKA (NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO), PANI AGNIESZKA PYTEL (NAUCZYCIEL PLASTYKI), PANI MONIKA RUCIŃSKA (NAUCZYCIEL ŚWIETLICY). UCZESTNICY OCENIANI PRZEZ JURY W PIĘCIU KATEGORIACH MOGLI UZYSKAĆ MAKSYMALNIE 75 PUNKTÓW ZA SWÓJ WYSTĘP. PO BURZLIWYCH OBRADACH JURY PRZYZNAŁO WYRÓŻNIENIA. WYNIKI GŁOSOWANIA JURY BYŁY NASTĘPUJĄCE: KLASY 0 – III: KLASA 0 – MATIS , MILANA , ANASTAZJA „WE ARE HAPPY” KLASA I E – ZUZANNA , ORIANA I HANNA “ STRECH YOUR BODY” KLASA II H - FRANCISZEK KOSOWICZ „ BABY” KLASY IV – VI: KLASA IV – WERONIKS „ THERE ARE 9 MILLION BICYCLES” KLASA VI – JULIA “UNCONDITIONAL”, PAULINA “ SOMEWHERE OVER THE RAINBOW” WSZYSTKIM UCZESTNIKOM TEGOROCZNEGO KONKURSU SERDECZNIE GRATULUJEMY! SZKOLNY ORGANIZATOR KONKURSU AGNIESZKA GRZESIK ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!!!
2015.06.03
DWA KRAJE - JEDEN CEL!
MIĘDZYNARODOWA WYMIANA UCZNIÓW JEST NIEZWYKLE INTERESUJĄCĄ I PRZYNOSZĄCĄ WIELE POZYTYWNYCH EFEKTÓW FORMĄ PRACY Z UCZNIAMI. W DNIACH 8-10.06 GRUPA UCZNIÓW SSP 1 BĘDZIE PRZEBYWAĆ W LUBBENAU W NIEMCZECH W RAMACH PROJEKTU WSPÓŁFINANSOWANEGO PRZEZ MIĘDZYNARODOWĄ ORGANIZACJĘ POLSKO-NIEMIECKIEJ WYMIANY MŁODZIEŻY.
2015.05.28
ZIELONA SZKOŁA 2015 - ŚWINOUJŚCIE
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ. WARTO ZOBACZYĆ JAK UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY SPĘDZILI CZAS NAD MORZEM:)
2015.05.18
MOTOCYKLOWE DNI OTWARTE :)
W SOBOTĘ NA TERENIE NASZEJ SZKOŁY ODBYŁY SIĘ DNI OTWARTE, WSZYSTKIM GOŚCIOM DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS.
2015.05.11
DNI OTWARTE - 16 MAJA 2015 R.
PLAN DNI OTWARTYCH 16.05.2015 r. -GODZ.11:00-14:00 1. Powitanie – godz.11:00 – swietlica E. Nowak 2. Przedstawienie planu dnia, przedstawienie nauczycieli prowadzących zajęcia i określenie miejsca, w którym się odbędą – E. Nowak 3. Plan dnia : 11:15 – 11:45 – zajęcia komputerowe – E. Wasielewska 11:45 - 12:15 – zajęcia Capoeira – A. Frątczak 12:15 – 12:45 – rozpoznawanie drzew – zajęcia przyrodnicze z kluczami – K.Kopaczyńska 12:45 – 13:15 – zajęcia plastyczne – A.Karnecka Gry i szarady językowe – M.Kozak Karaoke – A.Grzesik, B.Bielecka 13:15 – 13:45 – pokaz JUDO- uczniowie SSP1 – Emilka Leśniak W trakcie: TOR PRZESZKÓD – ZAJĘCIA SPORTOWE – M.Tokar, H.Kwaśniewicz
2015.05.11
DNI OTWARTE - ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PRZYSZŁYCH UCZNIÓW RAZEM Z RODZICAMI
PLAN DNI OTWARTYCH 16.05.2015 r. -GODZ.11:00-14:00 1. Powitanie – godz.11:00 – swietlica E. Nowak 2. Przedstawienie planu dnia, przedstawienie nauczycieli prowadzących zajęcia i określenie miejsca, w którym się odbędą – E. Nowak 3. Plan dnia : 11:15 – 11:45 – zajęcia komputerowe – E. Wasielewska 11:45 - 12:15 – zajęcia Capoeira – A. Frątczak 12:15 – 12:45 – rozpoznawanie drzew – zajęcia przyrodnicze z kluczami – K.Kopaczyńska 12:45 – 13:15 – zajęcia plastyczne – A.Karnecka Gry i szarady językowe – M.Kozak Karaoke – A.Grzesik, B.Bielecka 13:15 – 13:45 – pokaz JUDO- uczniowie SSP1 – Emilka Leśniak W trakcie: TOR PRZESZKÓD – ZAJĘCIA SPORTOWE – M.Tokar, H.Kwaśniewicz
2015.05.07
JEDZ ZDROWO I KOLOROWO - BĄDŹ EKO !!!
DZISIAJ W NASZEJ SZKOLE WSZYSTKIE KLASY PRZYGOTOWAŁY ZDROWE I KOLOROWE ŚNIADANIE!!! BĄDŹ EKO - TO HASŁO, KTÓRYM KIEROWANO SIĘ PRZY SPORZĄDZENIU POSIŁKU...KLASA V M PRZYGOTOWAŁA 110 NIEZWYKLE KOLOROWYCH KANAPEK, PIERWSZAKI ZROBIŁY OWOCOWE KORECZKI, A DRUGOKLASIŚCI ODPŁYNĘLI PAPRYKOWO-JAJECZNYMI ŁÓDKAMI W KRAINĘ ZDROWYCH SMAKÓW:) ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ - DO OBEJRZENIA PONAD 30 ZDJĘĆ Z DEGUSTACJI!!!
2015.05.06
EUROMALUCH 2015 - ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ
W GALERII DOSTĘPNEJ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ ZAMIEŚCILIŚMY ZDJĘCIA Z PRZEBIEGU PRZEGLĄDU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ EUROMALUCH 2015, KTÓRY ODBYŁ SIĘ 22 KWIETNIA W WOJEWÓDZKIEJ BIBLIOTECE. SERDECZNIE ZAPRASZAMY:)
2015.04.30
PROGRAM ZIELONEJ SZKOŁY 19-22.05 - ŚWINOUJŚCIE
ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z RAMOWYM PROGRAMEM WYJAZDU NA ZIELONA SZKOŁĘ DO ŚWINOUJŚCIA W DNIACH 19-22.05 UWAGA!!! PO DOKONANIU OSTATECZNEGO KOSZTORYSU, PROSIMY O WPŁATY III RATY W WYSOKOŚCI 20,00ZŁ DO 11 MAJA. DZIEKUJEMY.
2015.04.28
GÓRA GROSZA - PODZIĘKOWANIA
W IMIENIU TOWARZYSTWA NASZ DOM, A PRZEDE WSZYSTKIM ICH PODOPIECZNYCH OTRZYMALIŚMY PODZIĘKOWANIA I SŁOWA UZNANIA ZA WŁĄCZENIE SIĘ DO JUBILEUSZOWEJ AKCJI GÓRA GROSZA. TOWARZYSTWO NASZ DOM TWORZY I PROWADZI WIELE PROGRAMÓW MAJĄCYCH NA CELU POMOC ZAWODOWYM RODZINOM ZASTĘPCZYM I RODZINNYM DOMOM DZIECKA.
2015.04.27
"BIEG DLA KUBY - PIĘĆ NA SIEDEM"
W DNIU KIEDY W ZIELONEJ GÓRZE ODBYWAŁ SIĘ I ULTRAMARATON NOWE GRANICE, NASZ PRZYJACIEL KUBA KRYSIAK OBCHODZIŁ SWOJE SIÓDME URODZINY. TO RADOSNY CHŁOPAK, FAN SPORTU, KTÓRY W WIEKU JEDENASTU MIESIĘCY ZACHOROWAŁ NA ZESPÓŁ GUILLAINA-BARREGO-STROHLA. W CODZIENNYM FUNKCJONOWANIU POMAGAJĄ MU RÓŻNE URZĄDZENIA, JAK RESPIRATOR CZY SSAK. OBECNIE KUBUŚ POTRZEBUJE ASYSTORA KASZLU „KOFLATOR COUGHASSIST E70”, KTÓRY JEST NIEZBĘDNY DO ZAPEWNIENIA DROŻNOŚCI DRÓG ODDECHOWYCH. POSTANOWILIŚMY POMÓC KUBIE! ZAPRASZAMY NA 5-KILOMETROWY BIEG SPECJALNIE PRZYGOTOWANĄ PRZEPIĘKNĄ TRASĄ PO WZGÓRZACH PIASTOWSKICH W ZIELONEJ GÓRZE, POŁĄCZONY ZE ZBIÓRKĄ PUBLICZNĄ NA NIEZBĘDNY DLA KUBY SPRZĘT ORAZ DODATKOWYMI ATRAKCJAMI DLA UCZESTNIKÓW. PIĘĆ KILOMETRÓW NA SIÓDME URODZINY - 30 MAJA 2015 GODZ. 12:00 - POCZATEK BIEGU DLA DOROSŁYCH, A DLA DZIECI ZDECYDOWANIE KRÓTSZY BIEG O GODZ.11:00 - ZAPRASZAMY ,, BIEG DLA KUBY - PIĘĆ NA SIEDEM"
2015.04.27
SSP 1 BIEGNIE W "BIEGU DLA KUBY - PIĘĆ NA SIEDEM"
ZAPRASZAMY NA 5-KILOMETROWY BIEG SPECJALNIE PRZYGOTOWANĄ PRZEPIĘKNĄ TRASĄ PO WZGÓRZACH PIASTOWSKICH W ZIELONEJ GÓRZE, POŁĄCZONY ZE ZBIÓRKĄ PUBLICZNĄ NA NIEZBĘDNY DLA KUBY SPRZĘT ORAZ DODATKOWYMI ATRAKCJAMI DLA UCZESTNIKÓW. PIĘĆ KILOMETRÓW NA SIÓDME URODZINY - 30 MAJA 2015 GODZ.11:00 - BIEG DLA DZIECI (OCZYWIŚCIE BĘDZIE TO ZDECYDOWANIE KRÓTSZY DYSTANS) ,A O GODZ. 12:00 - BIEG DLA DOROSŁYCH, ZBIÓRKA NA PARKINGU PRZY KĄPIELISKU OCHLA ,, BIEG DLA KUBY - PIĘĆ NA SIEDEM" WSZYSTKICH RODZICÓW I DZIECI ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO BIEGU W ZASZCZYTNYM CELU!!! INICJATYWĘ MOŻNA ŚLEDZIĆ NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/1573966336201057/photos/pb.1573966336201057.-2207520000.1430125092./1573969489534075/?type=1&theater
2015.04.27
KARTKA URODZINOWA DLA KUBY GRZELCZAKA Z BIAŁEGO PIĄTKOWA :)
UWAGA! UWAGA! 17. MAJA WALECZNY KUBUŚ KOŃCZY 6 LATEK! DLACZEGO WALECZNY? OD PAŹDZIERNIKA 2012 ROKU ZMAGA SIĘ Z NOWOTWOREM ZŁOŚLIWYM-NIEOPERACYJNYM GUZEM PNIA MÓZGU. KUBUŚ PRZESZEDŁ AGRESYWNE LECZENIE CHEMIOTERAPIĄ ORAZ RADIOTERAPIĄ W KLINICE ONKOLOGII DZIECIĘCEJ W POZNANIU. DALEJ WALCZY O ŻYCIE!!!!!
2015.04.24
EUROMALUCH 2015 - PODZIĘKOWANIA
WSZYSTKIM RODZICOM ZAANGAŻOWANYM W POMOC PRZY REALIZACJI PRZEGLĄDU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ EUROMALUCH 2015, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY:) W PRZEGLĄDZIE WZIĘŁO UDZIAŁ OKOŁO 120 DZIECI Z JEDENASTU ZIELONOGÓRSKICH PRZEDSZKOLI, MIĘDZY INNYMI PRZY PAŃSTWA WSPARCIU KAŻDE PRZEDSZKOLE OTRZYMAŁO PREZENT W POSTACI KSIĄŻEK, GIER I INNYCH GADŻETÓW. PRAWDZIWA PRZYJEMNOŚĆ SPRAWIŁY PRZEDSZKOLAKOM PRZEPYSZNE DOMOWE CIASTA, KTÓRE ZOSTAŁY UPIECZONE PRZEZ CUDOWNE MAMY NASZYCH UCZNIÓW!!!
2015.04.24
EUROMALUCH 2015 - PODSUMOWANIE
W TYM ROKU ZDECYDOWALIŚMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ PO RAZ DRUGI PRZEGLĄD PIOSENKI EUROPEJSKIEJ EUROMALUCH PRZY WSPÓŁPRACY Z WOJEWÓDZKĄ I MIEJSKĄ BIBLIOTEKĄ PUBLICZNĄ ODDZIAŁ DLA DZIECI IM.PANA KLEKSA W ZIELONEJ GÓRZE POD HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA ZIELONEJ GÓRY. W PRZEGLĄDZIE WZIĘŁO UDZIAŁ 11 ZIELONOGÓRSKICH PRZEDSZKOLI W TYM OKOŁO 120 UCZESTNIKÓW. DZIECI ZAPREZENTOWAŁY 12 PIOSENEK W KILKU EUROPEJSKICH JĘZYKACH. WYSTĘPY BYŁY NIEZWYKLE EFEKTOWNE, PONIEWAŻ KAŻDA GRUPA WYSTĄPIŁA W SPECJALNIE PRZYGOTOWANYCH STROJACH. WSZYSTKIM PANIOM, KTÓRE PRZYGOTOWAŁY PRZEDSZKOLAKÓW DO PRZEGLĄDU NALEŻĄ SIĘ SŁOWA UZNANIA DLA ICH PRACY I KONCEPCJI NA PREZENTACJĘ! DZIĘKI WSPARCIU SPONSORÓW I RODZICÓW SSP1 KAŻDE PRZEDSZKOLE OTRZYMAŁO PREZENT W POSTACI KSIĄŻEK, GIER I INNYCH GADŻETÓW.
2015.04.16
WSPIERAMY AKCJĘ "PODWÓRKO" - WSPÓLNIE WYGRAJMY RODZINNE MIEJSCE ZABAW
Konkurs Podwórko Nivea na RODZINNE MIEJSCE ZABAW!!! Oddaj swój głos na: ZIELONA GÓRA, REZEDOWA 1. Wejdź na http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko 2. Znajdź lokalizację LUBUSKIE - ZIELONA GÓRA, REZEDOWA 3. Potwierdź swój głos poprze kliknięcie na LINK AKTYWACYJNY wysłany w e-mailu na Twoją pocztę ( przysłany e-mail może być w spamie) 4. Codziennie oddaj głos!!! Można głosować z każdego adresu mailowego 5. Zachęć rodzinę i znajomych do głosowania! DZIĘKUJEMY! Grupa Inicjatywy Lokalnej Jędrzychów
2015.04.03
ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA
PISANKI SKRADŁY SŁOŃCU KILKA ZŁOTYCH PROMIENI, TERAZ ICH JASNY BLASK NIECH WASZ DOM ROZPROMIENI. NIECH NADCHODZĄCE ŚWIĘTA WIELKANOCNE PRZYNIOSĄ POGODĘ DUCHA, WIELE SZCZĘŚCIA I RADOŚCI…
2015.03.20
ZAĆMIENIE SŁOŃCA:)
Ostatnie tak duże zaćmienie częściowe mogliśmy obserwować w styczniu 2011 roku - przypomniał Wójcicki. Następne takie zjawisko obserwatorzy w Polsce będą mogli oglądać w sierpniu 2026 roku, jednak efekt nie będzie wówczas tak spektakularny, bo rozpocznie się ono niedługo po godzinie 19. Jeśli jednak ktoś pojedzie wtedy np. do Hiszpanii, na Islandię czy Grenlandię, będzie mógł je zobaczyć zaćmienie całkowite
2015.03.19
WIOSENNE ŚNIADANIE KLASY II :)
DRUGOKLASIŚCI RAZEM Z PANIĄ HALINKA PRZYGOTOWALI WIOSENNE ŚNIADANIE:) CHŁOPCY BARDZO CHĘTNIE KROILI RZODKIEWKI, OGÓRKI I POMIDORY, KTÓRE POTEM UKŁADALI W WIOSENNE KOMPOZYCJE KANAPKOWE:)
2015.03.03
EUROMALUCH 2015 ROKU - PRZEGLĄD PIOSENKI EUROPEJSKIEJ
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zielonej Górze oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Oddział dla Dzieci im. Pana Kleksa w Zielonej Górze informują, że 22 kwietnia 2015 (środa) roku organizują II Przegląd Piosenki Europejskiej `EUROMALUCH` pod Honorowym patronatem Zastępcy Prezydenta Miasta Zielona Góra.
2015.02.02
ZAKOŃCZYLIŚMY PROJEKT EDUKACJI FINANSOWEJ „OD GROSIKA DO ZŁOTÓWKI”.
REALIZACJA PROJEKTU TRWAŁA 10 MIESIĘCY OD GRUDNIA 2013 DO GRUDNIA 2014. W RAMACH EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ UCZNIOWIE PODRÓŻOWALI Z PRZEWODNIKIEM GROSIKIEM PO GALAKTYKACH FINANSÓW I OSZCZĘDZANIA.
2015.02.02
KARNAWAŁ 2015
2015.01.26
DRODZY PAŃSTWO, ZOSTAŁO TYLKO PIĘĆ DNI DO KOŃCA GŁOSOWANIA!!!
WSZYSTKICH PROSIMY O MOBILIZACJĘ W ZBIERANIU GŁOSÓW NA RZECZ BUDOWY BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO NA TERENIE SZKOŁY W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2015 ZIELONEJ GÓRY.
2015.01.19
NAGRODA GŁÓWNA DLA PAULINKI TOMCZUK W MIĘDZYNORODOWYM KONKURSIE PIANISTYCZNYM
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu i Musikschule Görlitz współpracują ze sobą od wielu lat. Koncerty i wymiana doświadczeń pedagogów oraz uczniów zaowocowały chęcią stworzenia wspólnego konkursu pianistycznego. W roku 2002 odbył się pierwszy konkurs. Od tego momentu stał się on ważnym elementem współpracy obu szkół. Dziś, możemy mówić już o znaczącym, uznanym, międzynarodowym konkursie. Nasza uczennica Paulinka Tomczuk razem ze swoja siostrą Natalią zdobyły nagrodę główną za najwyższą punktację w kategorii "fortepianowa muzyka kameralna". Paulinko, wszyscy jesteśmy bardzo dumni z Twoich sukcesów !!! Życzymy wytrwałości w Twojej codziennej pracy i oczywiście dalszych sukcesów!!!
2015.01.08
ZAPRASZAMY NA DRZWI OTWARTE .
17 STYCZNIA W SIEDZIBIE SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 STO W ZIELONEJ GÓRZE PRZY UL.WŁADYSŁAWA IV 1 ODBĘDZIE SIĘ PIERWSZE SPOTKANIE Z CYKLU DNI OTWARTYCH DLA PRZYSZŁYCH UCZNIÓW KLASY "0" I KLASY I. SERDECZNIE ZAPRASZAMY:)
2014.12.19
ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA!
W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok Żegnamy minione miesiące I pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Pragniemy przeżyć Niepowtarzalne świąteczne chwile W pokoju i wzajemnej bliskości. Serdeczne życzenia: Zdrowia, pogody ducha, Spełnienia wszystkich marzeń, Zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów życzy DYREKTOR SZKOŁY ELŻBIETA NOWAK ORAZ GRONO PEDAGOGICZNE.
2014.12.16
KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W CZWARTEK OD 15.00:) PANI JUSTYNA I PANI MONIKA RAZEM Z DZIEĆMI PRZYGOTOWAŁY NIEZWYKLE ATRAKCYJNE ŚWIĄTECZNE GADŻETY...ZAPRASZAMY:)
2014.12.12
ZAKOŃCZENIE AKCJI: "PODARUJMY INNYM TROCHĘ USMIECHU"
WSZYSTKIM RODZICOM, NAUCZYCIELOM I DZIECIOM DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE W ZBIÓRKĘ DARÓW DLA WYBRANEJ RODZINY. ZEBRALIŚMY 24 KARTONY ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH, SZKOLNYCH, CHEMII GOSPODARCZEJ I UBRAŃ. NIEZWYKLE WZRUSZAJĄCYM JEST FAKT SPEŁNIENIA NIEKTÓRYCH MARZEŃ RODZINY...ALE O TYM PRZEKONAJĄ SIĘ ROZPAKOWUJĄC PREZENTY W WIGILIĘ... SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA PRZEWODNICZĄCEJ SAMORZĄDU SZKOLNEGO WERONIKI, KTÓRA RAZEM ZE SWOJĄ MAMĄ BYŁA POMYSŁODAWCZYNIĄ I ORGANIZATORKĄ CAŁEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA, DZIĘKUJEMY!!!
2014.12.05
MIKOŁAJKI
2014.12.01
ANDRZEJKI 2014
2014.11.21
25 LISTOPADA - DNIEM PLUSZOWEGO MISIA:)
PLUSZOWY MIŚ - NAJMILSZA PRZYTULANKA-ZABAWKA, BEZ KTÓREGO TRUDNO SOBIE WYOBRAZIĆ NASZE DZIECIŃSTWO! ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA USTANOWIONO 2002 ROKU DOKŁADNIE W SETNĄ ROCZNICĘ JEGO POWSTANIA.
2014.11.21
DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI
"ŻYCZLIWOŚĆ I UŚMIECH NA TWARZY OTWORZĄ KAŻDE DRZWI" TO PIĘKNY PREZENT, BEZCENNY I NIC NIE KOSZTUJE - MOŻEMY BEZKARNIE ROZDAWAĆ GO KAŻDEMU! WYSTARCZY JEDEN UŚMIECH, NIEWYMUSZONA GRZECZNOŚĆ, DOBRE SŁOWO A CZASAMI USTĄPIENIE MIEJSCA W AUTOBUSIE...
2014.11.05
11 LISTOPADA - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
11 listopada to dla nas, Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. To właśnie 11 listopada 1918 r., po 123 latach zaborów, nasz kraj znów odzyskał utraconą niepodległość i ponownie pojawił się na mapie Europy. Wspomnianego dnia, słynny polski przywódca i działacz niepodległościowy Józef Piłsudski, został Naczelnym Dowódcą Wojsk Polskich, a przebywające na naszych ziemiach oddziały obcych żołnierzy, zaczęły się z nich wycofywać. Ponownie mogliśmy zacząć się cieszyć ze swojego własnego domu – Polski, która przez wiele lat zawłaszczona była przez Rosję, Prusy i Austrię.
2014.11.05
ROZSTRZYGNIĘTO KONKURS NA NAJFAJNIEJSZĄ DYNIĘ HALLOWEENOWĄ !!!
ZWYCIĘZCĄ ZOSTALI BRACIA: SZYMON I JAKUB KACZMAREK. DRUGIE MIEJSCE ZAJĄŁ OLIWIER RUCIŃSKI, A TRZECIE HANIA HOLLI. WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!
2014.11.05
4 LISTOPADA 2014 ROKU - ODBYŁY SIĘ WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO.
WSZYSCY OBECNI W SZKOLE UCZNIOWIE I NAUCZYCIELE ODDALI SWÓJ GŁOS NA WYTYPOWANEGO KANDYDATA, A WŁAŚCIWIE NA TRZECH KANDYDATÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2014/2015, KTÓREGO OPIEKUNEM ZOSTAŁA PANI MONIKA RUCINSKA. 1. WERONIKA ZIELIŃSKA - PRZEWODNICZĄCA 2. MATYLDA ŁUCZAK - ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ 3. PATRYCJA MIGNIEWICZ - SKRETARZ CZŁONKAMI SAMORZĄDU ZOSTALI: ŁUCJA COUPLAND, KORNELIA BORYŃ, SZYMON SKALSKI, JAKUB WYRZYKOWSKI I SZYMON KACZMAREK. ŻYCZYMY OWOCNEJ WSPÓŁPRACY.
2014.10.31
HALLOWEEN 2014 !!!
DZISIAJ CAŁA SZKOŁA ZOSTAŁA OPANOWANA PRZEZ DUCHY, WAMPIRY, CZAROWNICE I KOŚCIOTRUPY:((( AŻ STRACH POKAZAĆ SIĘ W LUDZKIEJ POSTACI!!! PANI DYREKTOR TEŻ DOZNAŁA PRZEMIANY I OBJAWIŁA SIĘ NAM W POSTACI CZAROWNICY!!! SPOTKANIA Z PANIĄ DYREKTOR STOJĄ POD WIELKIM ZNAKIEM ZAPYTANIA ???
2014.10.29
PLAN REKOLEKCJI SZKOLNYCH
REKOLEKCJE SZKOLNE DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH 05-07.11.2014 R. W PARAFII RZYMSKO-KATOLICKIEJ PW.ŚW.URBANA I W ZIELONEJ GÓRZE PRZY UL. BRANIBORSKIEJ 17.
2014.10.29
TRWA KONKURS NA NAJFAJNIEJSZĄ DYNIĘ HALLOWEENOWĄ !!!
CHĘTNYCH ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE. DO WYGRANIA ATRAKCYJNE NAGRODY:) KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ JUŻ DOSTARCZONE NA KONKURS "SZTRASZNE" DYNIE:)
2014.10.29
WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO ODBĘDĄ 4 LISTOPADA 2014 ROKU
KAMPANIA WYBORCZA TRWAĆ BĘDZIE OD 27 DO 31 PAŹDZIERNIKA. WSZYSTKICH UCZNIÓW, KTÓRZY CHCĄ DZIAŁAĆ I REPREZENTOWAĆ SPOŁECZNOŚĆ UCZNIOWSKĄ ZAPRASZAMY DO PRZEDSTAWIENIA SWOJEGO PROGRAMU WYBORCZEGO!!!
2014.10.28
ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA - WYNIKI KONKURSU!!!
BARDZO DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ I GRATULUJEMY WSZYSTKIM DRUŻYNOM WSPANIAŁYCH WYNIKÓW!
2014.10.22
ZAJĘCIA KYNOTERAPEUTYCZNE W KLASACH 0-III
Spotkanie z Psem (SP) - zajęcia z psem, które mają na celu stworzenie pozytywnego kontaktu pomiędzy uczestnikami a psem. W trakcie spontanicznej, radosnej zabawy (ukierunkowanej przez prowadzącego) uczestnicy przyzwyczajają się do kontaktu z psem, głaszczą go, wydają polecenia. Zajęcia SP mają za zadanie dostarczenie uczestnikom pozytywnego ładunku emocjonalnego i satysfakcji z obcowania z psem, przełamują lęki w kontaktach z otoczeniem, stymulują rozwój zmysłów, pobudzają aktywność, pozwalają oderwać się od otaczającej rzeczywistości.
2014.10.21
BIAŁA SZKOŁA – HARRACHOV – CZECHY 19-23.01.2015 R.
Harrachov - zimowa stolica czeskich Karkonoszy, posiada 2 czteroosobowe wyciągi narciarskie na Certovą Horę [1025 m n.p.m.], jak również szereg mniejszych wyciągów talerzykowych lub orczykowych, idealnych do nauki jazdy na nartach od podstaw
2014.10.21
ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA - 25.10.2014R.
WSZYSTKICH UCZNIÓW WRAZ Z RODZICAMI ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 25 PAŹDZIERNIKA, W SOBOTĘ OD GODZ. 11.00:)
2014.10.16
EWAKUACJA - ĆWICZEBNY ALARM PRZECIWPOŻAROWY
DZISIAJ ZOSTAŁ PRZEPROWADZONY ĆWICZEBNY ALARM PRZECIWPOŻAROWY. WSZYSCY STANĘLI NA WYSOKOŚCI ZADANIA! UCZNIOWIE SPISALI SIĘ NA SZÓSTKĘ, SWOIM ZDYSCYPLINOWANIEM WZBUDZILI PODZIW NIE TYLKO NAUCZYCIELI, ALE TAKŻE I OBSERWATORÓW ZDARZENIA!!! ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ.
2014.10.16
GRONO PEDAGOGICZNE ORAZ PRACOWNICY SZKOŁY DZIĘKUJĄ
ZARZĄDOWI NASZEJ SZKOŁY, WSZYSTKIM RODZICOM I UCZNIOM ZA ŻYCZENIA, KWIATY I SŁODKI POCZĘSTUNEK Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ.
2014.10.14
DZIEN NAUCZYCIELA - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
Historia Dnia Nauczyciela w Polsce ma swoje początki w 1957 r. Podczas Światowej Konferencji Nauczycielskiej w Warszawie ustalono, że 20 listopada będzie Międzynarodowym Dniem Karty Nauczyciela i świętem nauczycieli. Konferencja została zorganizowana przez Związek Nauczycielstwa Polskiego (ZNP)[a][3]. Ustawa z dnia 27 kwietnia 1972 r. zwana Kartą praw i obowiązków nauczyciela, wprowadziła Dzień Nauczyciela[4], obchodzony w rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej. W 1982 r. Kartę praw i obowiązków nauczyciela zastępuje Karta Nauczyciela zmieniając nazwę święta na Dzień Edukacji Narodowej oraz wprowadzając zapis o treści – Dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty .
2014.10.14
GRONU PEDAGOGICZNEMU
Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy takich myśli i marzeń które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom tym młodszym i tym starszym zrodziła wiele szlachetnych owoców
2014.10.13
MENU:) 13-17.10.2014r.
P.H.U GREGOR Proponuje: 1.Poniedziałek: -zupa jarzynowa -łazanki 2.Wtorek: -zupa cebulowa -stek, ziemniaki, surówka 3.Środa: -zupa ogórkowa -naleśniki na słodko 4.Czwartek: -zupa brokułowa -kęski, ryż z warzywami 5.Piątek: -zupa żurek -ryba, ziemniaki, surówka
2014.10.06
MENU:)
1.Poniedziałek: -zupa ogórkowa -penne z kurczakiem 2.Wtorek: -zupa rosół -schabowy, ziemniaki, surówka 3.Środa: -zupa barszcz czerwony -pierogi na słodko 4.Czwartek: -zupa pieczarkowa -gulasz z kaszą, surówka 5.Piątek: -zupa kalafiorowa -zapiekanka ziemniaczana
2014.09.29
MENU :)
P.H.U GREGOR Proponuje: 1.Poniedziałek: -zupa krupnik -spaghetti po bolońsku 2.Wtorek: -zupa pomidorowa -kurcze pieczone, ziemniaki, surówka 3.Środa: -zupa fasolowa -naleśniki na słodko 4.Czwartek: -zupa kapuśniak -klopsiki z ryżem, surówka 5.Piątek: -zupa dyniowa -ryba, ziemniaki, surówka
2014.09.29
DOTYCZY WYJAZDU DNIA 30.09 DO MIĘDZYRZECZA !!!
UCZNIOM KLAS IV-VI PRZYPOMINAMY: ZBIÓRKA O GODZ. 8:15 W SZKOLE - WYJAZD 8:30 (PARKING PRZY HALI SPORTOWEJ, UL.SZAFRANA) PRZYJAZD OKOŁO GODZ. 15:30 ( PARKING PRZY HALI SPORTOWEJ, UL.SZAFRANA) DZIECI, KTÓRE NIE ZOSTANĄ ODEBRANE ZARAZ PO PRZYJEŹDZIE BĘDĄ CZEKAŁY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ.
2014.09.29
RODZICOM UCZNIÓW KLAS 0-III PRZYPOMINAMY, ŻE ZBIÓRKA PRZED WYJAZDEM W DNIU 30 WRZEŚNIA JEST NA PARKINGU PRZY PALMIARNI.
UCZNIOWIE, KTÓRZY BĘDĄ WCZEŚNIEJ W SZKOLE ZOSTANĄ DOPROWADZENI NA PARKING PRZY PALMIARNI PRZEZ WYCHOWAWCĘ. WYJAZD GODZ. 8:30 POWRÓT OK. GODZ. 14:00 - BEZPOŚREDNIO DO SZKOŁY NA OBIAD.
2014.09.03
BIEŻĄCE OPŁATY WRZESIEŃ 2014 R.
BIEŻĄCE OPŁATY wrzesień 2014 r. czesne: 695,00 zł, drugie i kolejne dziecko 420,00 zł obiady: 136,50 zł (cały), 105,00 zł (II danie) ubezpieczenie 2014/2015 - I wariant 40,00 zł II wariant 50,00 zł
2014.08.28
BUEN DIA:) OD NOWEGO ROKU SZKOLNEGO WPROWADZAMY LEKCJE JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO!!!
W RAMACH CZESNEGO WPROWADZAMY NAUKĘ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO W WYMIARZE 1-2 GODZIN TYGODNIOWO.ZAJĘCIA PROWADZIĆ BĘDZIE NAUCZYCIELKA DYPLOMOWANA. ADIOS:)
2014.08.21
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
WSZYSTKICH UCZNIÓW I RODZICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY 1 WRZEŚNIA 2014 R. NA GODZINĘ 10:00.
2014.06.27
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014:)
DZISIAJ POŻEGNALIŚMY SZÓSTOKLASISTÓW:) WSZYSCY BYLIŚMY NIEZWYKLE WZRUSZENI...KILKA WSPÓLNIE SPĘDZONYCH LAT STAŁO SIĘ HISTORIĄ NA TRWAŁE ZAPISANĄ W NASZYCH SERCACH... PANI DYREKTOR ELŻBIETA NOWAK ZŁOŻYŁA WSZYSTKIM BARDZO SZCZERE I GŁĘBOKIE ŻYCZENIA:"...abyście potrafili cieszyć się sukcesami, umieli wyciągać wnioski z porażek...Pamiętajcie: "Każdego dnia możecie zrobić coś,aby zbliżyć się do swojego marzenia lub możecie nie robić niczego. W każdym przypadku to Wy podejmujecie decyzję.""
2014.06.27
WAKACJE :)

 

 

Statut Szkoły

Wewnątrzszkolny System Oceniania

Wykaz posdręczników 2014/2015
klasa I
klasa II
klasa III
klasa IV
klasa V
klasa VIZrealizowaliśmy projekt:

"Sukces zaczyna się od indywidualizacji"

współfinansowany ze środków

Unii Europejskiej w ramach

Europejskiego Funduszu Społecznego

 2014.06.04
4 CZERWCA 2014 R. - 25 ROCZNICA WOLNYCH WYBORÓW W POLSCE
4 czerwca przypada 25. rocznica wolnych wyborów w Polsce. W 1989 roku Polacy wybrali 460 posłów oraz 100 senatorów. Premierem został Tadeusz Mazowiecki. Głosowanie, które odbyło się 25 lat temu, przyniosło zwycięstwo solidarnościowej opozycji oraz porażkę komunistycznej władzy. Druga tura wyborów miała miejsce 18 czerwca. Wybory były przełomowym wydarzeniem, doprowadziły do powstania całkowicie nowej sytuacji politycznej w kraju. Oprócz pierwszych wolnych wyborów, obchodzimy także rocznicę 25 lat od obrad Okrągłego Stołu, powołania pierwszego niekomunistycznego rządu w bloku sowieckim i wreszcie obalenia muru berlińskiego. To mnóstwo okazji do świętowania sukcesów, które zbliżyły nasz kraj do grona najlepiej rozwiniętych państw świata. Obchody 25. rocznicy wolnych wyborów w Polsce rozpoczęły się już 3 czerwca. Zaingurował je przyjazd Baracka Obamy do Polski. Główne uroczystości oficjalne zaplanowano jednak na 4 czerwca na placu Zamkowym. Oprócz prezydenta Bronisława Komorowskiego wezmą w nich udział szefowie innych państw, w tym prezydent USA.
2014.05.28
WYJAZD DO ŻAR - WTOREK 03 CZERWCA 2014R.
WTOREK 03.06.2014R., GODZ. 8:00 – WYJAZD PARKING PRZY PALMIARNI. WYJAZD Z ŻAR OK. GODZ. 12.00, POWRÓT DO ZIELONEJ GÓRY – PO 13-TEJ PARKING PRZY PALMIARNI. NASTĘPNIE POWRÓT DO SZKOŁY, POTEM OBIAD (OK.13:300 LUB 13:45)
2014.04.18
WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH:)
ZDROWYCH,SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, PEŁNYCH NADZIEI ORAZ MIŁOŚCI, POGODNEGO NASTROJU ORAZ NAJWSPANIALSZYCH RODZINNYCH SPOTKAŃ ORAZ WŚRÓD NAJBLIŻSZYCH PRZYJACIÓŁ, ŻYCZY DYREKTOR SSP 1 ELŻBIETA NOWAK I GRONO PEDAGOGICZNE.
2014.04.14
JARMARK WIELKANOCNY 2014:)
Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH PANI JUSTYNA I PANI MONIKA ZORGANIZOWAŁY JARMARK ŚWIĄTECZNY. W CIĄGU NIECAŁEJ GODZINY WSZYSTKIE PRZYGOTOWANE OZDOBY, KARTKI ZOSTAŁY WYKUPIONE PRZEZ UCZNIÓW. DZIĘKUJEMY PANI MONICE I PANI JUSTYNIE ZA UŚWIETNIENIE PRZEDŚWIĄTECZNEJ ATMOSFERY:)
2014.04.01
DZISIAJ PRIMA APRILIS, A SZÓSTOKLASIŚCI PISZĄ SPRAWDZIAN I NIE JEST TO ŻART APRILISOWY:)
OD RANA ATMOSFERA W SZKOLE NIEZWYKLE NAPIĘTA, WSZYSCY NAUCZYCIELE I UCZNIOWIE TRZYMAJĄ KCIUKI ZA KOLEŻANKI I KOLEGÓW Z SZÓSTEJ KLASY:) POWODZENIA!
2014.03.31
DOTYCZY CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA!!!
PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM CZŁONKOM STOWARZYSZENIA,ŻE DO KOŃCA KWIETNIA NALEŻY UREGULOWAĆ SKŁADKI CZŁONKOWSKIE W WYSOKOŚCI 30,00 ZŁ ZA ROK 2014 ROK. DZIĘKUJEMY. WPŁATY PROSIMY DOKONYWAĆ NA KONTO LUB W SEKRETARIACIE SZKOŁY.
2014.03.28
NASZA SZKOŁA NA 15 MIEJSCU W RANKINGU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM!!!
"GAZETA LUBUSKA" PRZEPROWADZIŁA RANKING SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NASZYM WOJEWÓDZTWIE NA PODSTAWIE ODPOWIEDNIO DOBRANYCH KRYTERIÓW. WZIĘTO POD UWAGĘ WYNIKI SPRAWDZIANÓW SZEŚCIOKLASISTY,LAUREATÓW I FINALISTÓW WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ LUBUSKIE KURATORIUM OŚWIATY W GORZOWIE WLKP.PRZEZ OSTATNIE KILKA LAT. NASZA SZKOŁA ZAJĘŁA 15 BARDZO WYSOKIE MIEJSCE WŚRÓD PRAWIE 300 SZKÓŁ!
2014.03.28
II MIEJSCE W STRZELANIU !!!
DZISIAJ ODBYŁY SIĘ ZAWODY STRZELECKIE ZIELONOGÓRSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, NASI UCZNIOWIE ZDOBYLI II MIEJSCE:) WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZAWODÓW - GRATULUJEMY!!!
2014.03.21
PANI BEATA PAWLIKOWSKA - UZYSKAŁA BEZWGLĘDNĄ WIĘKSZOŚĆ GŁOSÓW !!!!
DNIA 12 MARCA 2014 ROKU SPOŁECZNOŚĆ NASZEJ SZKOŁY BRAŁA UDZIAŁ W WYBORACH KANDYDATA NA PATRONA SZKOŁY. SPOŚRÓD WIELU KANDYDATÓW NAJWIĘCEJ GŁOSÓW OTRZYMAŁA PANI BEATA PAWLIKOWSKA, KTÓRA WYRAZIŁA ZGODĘ NA UDZIAŁ W WYBORACH. PO ZATWIERDZENIU PRZEZ ZARZĄD SAMODZIELNEGO KOŁA TERENOWEGO NR 156 WYNIKÓW GŁOSOWANIA, ZWYCIĘZCA PLEBISCYTU ZOSTANIE PATRONEM SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NER 1 W ZIELONEJ GÓRZE. WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W GLOSOWANIU DZIĘKUJEMY:)
2014.03.21
WITAMY WIOSNĘ:)
POGODA DOPISAŁA NAM DZISIAJ, ABY W SŁOŃCU POWITAĆ WIOSNĘ:) W POŁUDNIE WSZYSCY UCZNIOWIE I NAUCZYCIELE WYBRALI SIĘ, ABY OSTATECZNIE POŻEGNAĆ ZIMĘ TRADYCYJNIE TOPIĄC MARZANNĘ...
2014.03.11
W DNIACH 12-14 MARCA W GODZ. OD 7:00 DO 16:45 ODBĘDĄ SIĘ WYBORY NA PATRONA SZKOŁY!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO URNY WYBORCZEJ, KTÓRA MIEŚCI SIĘ W HOLU SZKOŁY. KARTY DO GŁOSOWANIA DO ODBIORU W SEKRETARIACIE OD GODZ.8:00 DO 16:00, W ŚWIETLICY SZKOLNEJ OD GODZ.7:00 DO 8:00 I OD 16:00 DO 16:30.
2014.03.04
WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA Z NATIVE SPEAKEREM:)
OD 12 MARCA ZACZYNAJĄ SIĘ ZAJĘCIA Z NATIVE SPEAKEREM PANEM TEAGUE Z USA. CO TYGODNIOWE, ŚRODOWE NIEODPŁATNE SPOTKANIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W RAMACH ZAJĘĆ DODATKOWYCH: DLA KLAS I-III OD GODZ.14:45 DO GODZ. 15:30, DLA KLAS IV-VI OD 15:30 DO 16:15 ZAPRASZAMY:)
2014.03.04
PLAN LEKCJI OBOWIĄZUJĄCY OD DNIA 10 MARCA 2014 r.
PROSIMY PAŃSTWA O ZAPOZNANIE SIĘ Z PLANEM LEKCJI, KTÓRY BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁ OD 10 MARCA 2014 r. ZAJĘCIA Z WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE PROWADZIĆ BĘDZIE PANI KAROLINA KOPACZYŃSKA. OD 12 MARCA WPROWADZAMY RÓWNIEŻ BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z NATIVE SPEAKEREM PANEM TEAGUE Z USA, KTÓRE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W ŚRODY DLA KLAS I-III OD GODZ. 14:45 DO 15:30, A DLA KLAS IV-VI OD GODZ. 15:30 DO 16:15.
2014.02.27
UWAGA! PLAN LEKCJI OBOWIĄZUJĄCY W DNIACH OD 03-07 MARCA 2014 !
W ZWIĄZKU Z WYJAZDEM NA BIAŁĄ SZKOŁĘ INFORMUJEMY O TYMCZASOWEJ ZMIANIE PLANU LEKCJI.
2014.01.24
GOŚCILIŚMY DZISIAJ W NASZEJ SZKOLE WYBITNEGO ŻUŻLOWCA ANDREASA JONSSON:)
Andreas Jonsson to znakomity zawodnik odnoszący sukcesy przede wszystkim w swoim rodzinnym kraju – Szwecji, Polsce, a także na arenie międzynarodowej. W dorobku ma zwycięstwa w turniejach o Indywidualne Mistrzostwo Świata, Drużynowym Pucharze Świata oraz medale w zawodach ligowych z drużynami, w których startuje. Poza tym, że jest świetnym żużlowcem, w życiu prywatnym jest człowiekiem bardzo sympatycznym i zaangażowanym w tworzenie jak najlepszego wizerunku Bydgoszczy i całego kraju. DZIĘKUJEMY ZA SPOTKANIE:)
2014.01.21
W NAJBLIŻSZY PIĄTEK 24 STYCZNIA O GODZ.10 ODWIEDZI NAS ANDREAS JONSSON ZAWODNIK FALUBAZU - ZKŻ ZIELONA GÓRA
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW NA SPOTKANIE Z LEADEREM FALUBAZU, KTÓRY ZASZCZYCI NAS SWOJĄ OBECNOŚCIĄ. NA PEWNO BĘDZIE OKAZJA NA ZDOBYCIE AUTOGRAFU MISTRZA!
2014.01.15
INFORMUJEMY, ŻE KLASA II A Z WYCHOWAWCĄ PANIĄ AGATĄ KARNECKĄ ROZPOCZĘŁA REALIZACJĘ PROJEKTU "OD GROSIKA DO ZŁOTÓWKI"
Jest to projekt z zakresu edukacji finansowej oraz bezpieczeństwa skierowany do uczniów klas drugich i trzecich. Jego realizacja trwa 10 miesięcy, podczas których uczniowie odwiedzają następujące planety: Grosik, Portfelik, Skarbonka, Zabawka, Parasol i Złotówka.
2014.01.10
Future for Basket Cup rocznik.2001 Warszawa 27-29.XII.2013 r.
Maciej Gawara ze swoją drużyną zdobył II miejsce w międzynarodowym turnieju Future for Basket Cup rocznik.2001 Warszawa, który odbył się w Warszawie w dniach 27-29.XII.2013 r. Rozegrano 15 spotkań, po których okazało się, że najlepszym zespołem Future for Basket Cup Warszawa 2013 zostało SKM Wilno. Litwini, jedyny zagraniczny zespół w turnieju. Natomiast Zastal Zielona Góra zdobył tytuł najlepszej drużyny polskiej,wyprzedzając takie zespoły jak: SKK Siedlce, Polonię, Korsarza Gdańsk i Nenufar Ełk. Gratulujemy Maciejowi, jego drużynie i życzymy dalszych sukcesów:)
2013.12.20
DZISIAJ OGŁOSZONO WYNIKI PLEBISCYTU ZORGANIZOWANEGO PRZEZ SAMORZĄD SZKOLNY NA "ŻYCZLIWEGO UCZNIA"
SERDECZNIE GRATULUJEMY WERONICE ZIELIŃSKIEJ I AMELCE LOKŚ UZYSKANIA TYTUŁU "ŻYCZLIWEGO UCZNIA". WYBÓR ZOSTAŁ DOKONANY SPOŚRÓD WSZYSTKICH UCZNIÓW W NASZEJ SZKOLE! WIĘKSZOŚĆ DZIECI WZIĘŁA UDZIAŁ W GŁOSOWANIU I TO WŁAŚNIE ONI MIELI WPŁYW NA WYŁONIENIE NAJŻYCZLIWSZYCH!!! GRATULUJEMY:)
2013.12.20
KLASA IV M WYGRAŁA KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ SZOPKĘ ŚWIĄTECZNĄ:)
KLASA IV M BYŁA DZISIAJ W CENTRUM UWAGI CAŁEJ SZKOŁY. NAJPIERW OTRZYMALI NAGRODĘ ZA WYKONANIE NAJBARDZIEJ INTERESUJĄCEJ SZOPKI BETLEJEMSKIEJ, A NA UROCZYSTYM WIGILIJNYM APELU ZAPREZENTOWALI NAM JASEŁKA:)0 DZIĘKUJEMY PANI MAŁGOSI KOZAK I WSZYSTKIM UCZNIOM IV KLASY ZA INTERESUJĄCE PRZEDSTAWIENIE:)
2013.12.20
WIGILIA SZKOLNA 2013...
OSTATNI DZIEŃ W SZKOLE PRZED FERIAMI ŚWIĄTECZNYMI...UCZCILIŚMY TEN DZIEŃ UROCZYSTĄ WIGILIĄ...
2013.12.12
PRZEDŚWIĄTECZNY KIERMASZ...
PO ZAJĘCIACH LEKCYJNYCH ODBYŁ SIĘ W NASZEJ SZKOLE KIERMASZ. WSZYSTKIE BAJECZNE I KOLOROWE OZDOBY PRZYGOTOWAŁA PANI JUSTYNA I PANI MONIKA. USTAWIŁA SIĘ DŁUGA KOLEJKA...WIĘKSZOŚĆ GORĄCZKOWO SIĘ ROZGLĄDAŁA, BO CÓŻ WYBRAĆ WŚRÓD TYLU ROZMAITOŚCI? DZIĘKUJEMY:)
2013.12.11
SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "NASZE TUWIMOWO" - ROK TUWIMA 2013
W roku 2013 upływają dwie ważne rocznice związane z postacią Juliana Tuwima: sześćdziesięciolecie śmierci poety i stulecie jego debiutu literackiego. W związku z tym obchodzimy w Polsce ROK TUWIMA - ustanowiony Uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej! W naszej szkole Pani Małgorzata Kozak zorganizowała Szkolny Konkurs Recytatorski "Nasze Tuwimowo"....czytaj dalej->
2013.12.11
PAULINCE TOMCZUK - UCZENNICY SSP1 , SERDECZNIE GRATULUJEMY ZAJĘCIA 1 MIEJSCA
W 1 POLSKO-NIEMIECKIM KONKURSIE SMYCZKOWYCH I FLETOWYCH ZESPOŁÓW KAMERALNYCH, KTÓRY ODBYŁ SIĘ W ŻARACH! GRATULUJEMY RÓWNIEŻ NAGRODY SPECJALNEJ OTRZYMANEJ OD BURMISTRZA MIASTA ŻARY! PAULINKO, ŻYCZYMY DALSZYCH, WSPANIAŁYCH SUKCESÓW!!! ŻYCZYMY WYTRWAŁOŚCI W CODZIENNEJ PRACY:)
2013.12.09
MACIEJ GAWARA UCZEN KL.VI E ZAJĄŁ RAZEM Z DRUŻYNĄ ZASTALU II MIEJSCE W TURNIEJU KOSZYKÓWKI MŁODZIKÓW ROCZNIK 2001 , KTÓRY ODBYL 6-8 GRUDNIA W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM
MIMO SZALEJĄCYCH WIATRÓW (SZCZEGÓLNIE W TEJ CZĘŚCI POLSKI) GRUPA MŁODZKÓW ZASTALU W TYM NASZ BOHATER MIMO NIEBEZPIECZNEJ POGODY, POSTANOWILI WZIĄĆ UDZIAŁ W TURNIEJU!!! MŁODZI KOSZYKARZE WALCZYLI O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA STARGARD SZCZECIŃSKI. W TURNIEJU WZIĘŁO UDZIAŁ 8 DRUŻYN: MKK Basket Koszalin, SP 17 Koszalin, Chromik Żary, Bombardier Szczecin, SKM Zastal Zielona Góra, Herkules Białogard, Basket Toruń, SP 3 MOS Stargard Szczeciński . GRATULUJEMY MACIEJOWI I JEGO DRUŻYNIE:)
2013.12.06
SZKOLNE MIKOŁAJKI 2013
NASZYCH UCZNIÓW ZASKOCZYŁA DZISIAJ RANO, NIE ZAWIERUCHA NA DWORZE LECZ WYSTRÓJ NASZEJ SZKOŁY. GDY TYLKO DZIECI WESZŁY DO BUDYNKU TO ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ WESTCHNĘŁA Z ZACHWYTU :O W HOLU POWITAŁA ICH CHOINKA I NIEZWYKŁE MIKOŁAJKOWE DEKORACJE, A W KLASACH CZEKAŁY PREZENTY!!! NAUCZYCIELE W PRZEBRANIU WITALI WSZYSTKICH, W SZATNI I NA KORYTARZU WRZAŁO OD DZIECIĘCEJ RADOŚCI:) TO WSZYSTKO DZIĘKI PANI DYREKTOR I NAUCZYCIELOM, KTÓRZY DZIEŃ WCZEŚNIEJ DO PÓŹNEGO WIECZORA DEKOROWALI SZKOŁĘ!
2013.11.29
WYNIKI VII EDYCJI REGIONALNEGO KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ "SINGING IS FUN"
27 LISTOPADA 2013 ROKU W SALI KOLUMNOWEJ URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO ODBYŁA SIĘ KOLEJNA JUŻ VII EDYCJA KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ SINGING IS FUN. W TEGOROCZNEJ EDYCJI UDZIAŁ WZIĘŁO PONAD 50 UCZESTNIKÓW! ORGANIZATORAMI KONKURSU: SĄ SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 STO W ZIELONEJ GÓRZE ORAZ SAMORZĄDOWY OŚRODEK DORADZTWA I DOSKONALENIA W ZIELONEJ GÓRZE, A TAKŻE WYDAWNICTWA PEARSON I MACMILLAN. NASZE PRZEDSIĘWZIĘCIE ODBYŁO SIĘ POD HONOROWYM PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO PANI ELŻBIETY POLAK. SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM SPONSOROM I WSPÓŁORGANIZATOROM IMPREZY.
2013.11.22
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ "SINGING IS FUN" - ROZSTRZYGNIĘTY
W TEGOROCZNEJ, JUŻ VII EDYCJI SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ UDZIAŁ WZIĘŁO KILKUNASTU UCZNIÓW. FAKT TEN ŚWIADCZY O NIEZWYKŁEJ POPULARNOŚCI ORGANIZOWANEGO PRZEZ PANIĄ AGNIESZKĘ GRZESIK PRZEDSIĘWZIĘCIA. WSZYSCY UCZESTNICY ZAPREZENTOWALI WYSOKI POZIOM ZARÓWNO ARTYSTYCZNY JAK I POD WZGLĘDEM WYKONANIA PIOSENEK W JĘZYKU ANGIELSKIM ZASKOCZYLI POZYTYWNIE JURORÓW. OBRADY JURY BYŁY BARDZO DŁUGIE, AŻ W KOŃCU UDAŁO SIĘ WYŁONIĆ ZWYCIĘZCÓW:) PIERWSZE MIEJSCE W KLASACH I-III ZAJĘŁA WERONIKA ZIELIŃSKA - GRATULUJEMY:) PIERWSZE MIEJSCE W KLASACH IV-VI ZAJĘŁA JULIA STACHOWIAK - GRATULUJEMY:)
2013.11.22
MIEDZYSZKOLNY KONKURS - "POTYCZKI JĘZYKOWE"
21 listopada (czwartek) w Szkole Podstawowej nr 11 w Zielonej Górze odbył się międzyszkolny konkurs języka angielskiego i niemieckiego dla uczniów klas V „Potyczki Językowe”.W grupie angielskiej rywalizowało 10 szkół. Naszą szkołę reprezentowała 3-osobowa drużyna uczniów w składzie: Hania Kwiatkowska IV m, Julia Stachowiak V b, Amelia Lokś V b. Nasza reprezentacja, której opiekunem była pani Agnieszka Grzesik weszła do ścisłego finału i zajęła w nim po zaciętej walce III miejsce!
2013.11.12
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ "SINGING IS FUN" 2013 - ELIMINACJE
8 LISTOPADA WPŁYNĘŁY OSTATNIE ZGŁOSZENIA DO SZKOLNYCH ELIMINACJI VII EDYCJI REGIONALNEGO KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ "SINGING IS FUN", KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 20 LISTOPADA (ŚRODA) O GODZINIE 10:00 W ŚWIETLICY SZKOLNEJ.
2013.11.12
VII EDYCJA REGIONALNEGO KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ "SINGING IS FUN"2013
DO 15 LISTOPADA PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA DO KONKURSU. W ZESZŁYM ROKU W KONKURSIE WZIĘŁO UDZIAŁ PONAD 90 UCZESTNIKÓW!!! WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W IMPREZIE BARDZO PROSIMY O DOTRZYMANIE OBOWIĄZUJĄCEGO TERMINU. JAKO ORGANIZATORZY PODKREŚLAMY, IŻ PANI MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ELŻBIETA POLAK OBJĘŁA NASZE PRZEDSIĘWZIĘCIE HONOROWYM PATRONATEM. PROSZĘ KLIKNĄĆ W TEMAT, ABY POBRAĆ DOKUMENTY KONKURSOWE.
2013.11.12
KARTKA Z KRAKOWA:)
DZIĘKUJEMY NASZYM TRZECIOKLASISTOM ZA POZDROWIENIA Z KRAKOWA:) WYCIECZKA SIĘ UDAŁA I MIMO LEKKIEJ TĘSKNOTY ZA RODZICAMI WSZYSCY WRÓCILI ZADOWOLENI I PEŁNI WRAŻEŃ...
2013.11.08
KLASA III E W FINALE PLEBISCYTU "POKAŻCIE KLASĘ:!
WSZYSTKIM, KTÓRZY GŁOSOWALI NA KLASĘ III E W PLEBISCYCIE GAZETY LUBUSKIEJ "POKAŻCIE KLASĘ" BARDZO, ALE TO BARDZO DZIĘKUJEMY!!! NATOMIAST WYCHOWAWCY I UCZNIOM KLASY III E GRATULUJEMY:) TRZECIOKLASIŚCI POWALCZCIE W FINALE I TRZYMAMY KCIUKI:) http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=POKAZCIEKLASE01
2013.11.08
Z CYKLU PROMOCJI ZDROWEGO ODŻYWIANIA...
TYM RAZEM KLASA II A PRZY ASYŚCIE PANI WYCHOWAWCZYNI I RODZICÓW PRZYGOTOWAŁA WARZYWNO-OWOCOWO-SEROWY POCZĘSTUNEK. KOLOROWA PAPRYKA, OGÓRKI,MOZZARELLA I INNE RÓŻNOŚCI PRZEPLATANE BAZYLIĄ, LEKKO MUŚNIĘTE PRZYPRAWAMI - TAK MOŻNA OPISAĆ KORECZKI, SZASZŁYKI JAKIMI CZĘSTOWALI NAS DRUGOKLASISCI:) DZIĘKUJEMY:)
2013.11.07
UWAGA!!! W ZWIĄZKU Z CHOROBĄ DNIA 08.11.2013R. ZAJĘCIA ALTERNATYWNE NIE ODBĘDĄ SIĘ!!!
UWAGA!!! W ZWIĄZKU Z CHOROBĄ NAUCZYCIELA DNIA 08.11.2013R. ZAJĘCIA ALTERNATYWNE NIE ODBĘDĄ SIĘ!!!
2013.10.31
TRWA PLEBISCYT NA "ŻYCZLIWEGO UCZNIA"
przypomina, że trwa plebiscyt na „Życzliwego ucznia” w kategoriach: klasy I-III klasy IV-VI SAMORZĄD SZKOLNY PRZYPOMINA,ŻE TRWA PLEBISCYT NA "ŻYCZLIWEGO UCZNIA" Do 18 listopada obserwujemy nasze koleżanki i kolegów, a potem wrzucamy karteczki z imieniem i nazwiskiem oraz klasą do kartonu w szatni. Ogłoszenie wyników i wręczenie plakietek 21 listopada o godz. 10:00
2013.10.31
HALLOWEEN 2013
BYŁO WESOŁO I NIECO GROZĄ ZAWIAŁO W NASZEJ SZKOLE. DUSZKI, CZAROWNICE I MAGOWIE PRZEMYKALI PO KORYTARZACH NA KAŻDEJ PRZERWIE, BY NA LEKCJACH UCZTOWAĆ.
2013.10.31
PASOWANIE NA PIERWSZOKLASISTĘ 2013
DZISIAJ ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE PASOWANIE NA PIERWSZOKLASISTĘ. W OBECNOŚCI RODZICÓW, NAUCZYCIELI I UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY KAŻDY PIERWSZAK OSOBIŚCIE ZOSTAŁ PASOWANY PRZEZ PANIĄ DYREKTOR ELŻBIETĘ NOWAK. NAJBARDZIEJ PRZEJĘCI BYLI RODZICE, A I NASZYM NAJMŁODSZYM UCZNIOM GŁOS NIE RAZ ZADRŻAŁ:)
2013.10.31
OPŁATY ZA MIESIĄC LISTOPAD 2013R.
Czesne: 695,00zł, drugie i kolejne dziecko: 420,00zł Obiady: 123,50zł - cały obiad, 95,00zł - drugie danie Mleko: 23,19zł za cały rok szkolny 2013/2014 Librus: 20,00zł w roku szkolnym 2013/2014 Wpłaty proszę dokonywać na konto szkoły do dnia 10 każdego miesiąca: Bank Zachodni WBK I Oddział w Zielonej Górze 54 1090 1535 0000 0000 5302 0712 Dziękujemy!
2013.10.30
SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁOSIŁ KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ DYNIĘ NA HALLOWEEN:)
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W KONKURSIE.JUŻ DOSTARCZONO KILKA DYNI DOSTOSOWANYCH DO ŚWIĘTOWANIA HALLOWEEN:) WSZYSTKIE EKSPONATY WYMAGAŁY DUŻEJ PRACY I ZAANGAŻOWANIA ZE STRONY ICH TWÓRCÓW!!! ZAPRASZAMY RODZICÓW I DZIECI DO OBEJRZENIA KOLEKCJI:)
2013.10.17
OGŁOSZENIE WYNIKÓW WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2013/2014!
DNIA 14 PAŹDZIERNIKA ODBYŁY SIĘ WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO, KTÓRY BĘDZIE DZIAŁAŁ W ROKU SZKOLNYM 2013/2014. OPIEKUNEM SAMORZĄDU JEST PANI MAGDALENA TOKAR. W WYBORACH TYCH UDZIAŁ WZIĘŁY W SUMIE 62 OSOBY (UCZNIOWIE I NAUCZYCIELE). ODDANO 60 WAŻNYCH GŁOSÓW. 2 KARTY DO GŁOSOSWANIA ZOSTAŁY WYPEŁNIONE BŁĘDNIE, WIĘC NIE ZOSTAŁY POLICZONE
2013.10.17
PROMUJEMY ZDROWE ODŻYWIANIE.
W ubiegły czwartek klasa V e zaprosiła uczniów całej szkoły do wspólnego stołu zastawionymi zdrowymi pysznościami przyniesionymi z domów. wszyscy chętnie sięgali po świeże warzywa i owoce, przetwory oraz sałatki sezonowe. Natomiast dzisiaj klasa III e proponowała swoim kolegom i koleżankom pyszne bagietki z konfiturami i dżemami - własnej roboty, suszone owoce i chipsy owocowe. Częstując innych dało się słyszeć różne hasła promujące zdrową żywność: DŻEMY I KONFITURY JEMY DLATEGO DOBRZE SIĘ CZUJEMY! LEPSZE CHIPSY OWOCOWE NIŻ CHEMICZNE PAPRYKOWE! Za tydzień kolejna klasa przygotuje swoje Menu Zdrowego Odżywiania:)
2013.10.16
GRONU PEDAGOGICZNEMU SSP 1
Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy takich myśli i marzeń które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom tym młodszym i tym starszym zrodziła wiele szlachetnych owoców
2013.10.16
PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO AKCJI - KARTKA URODZINOWA DLA OLIWII GANDECKIEJ:)
Mała Oliwia Gandecka od roku choruje na białaczkę. 27 października dziewczynka będzie obchodziła swoje 6. urodziny. Marzy o tym, aby dostać jak najwięcej kartek z życzeniami. Wyślij kartkę urodzinową i spraw, że uśmiech na jej twarzy zostanie naprawdę na długo!
2013.10.16
BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY!!!
GOŚCILISMY DZISIAJ W NASZEJ SZKOLE PANIĄ POLICJANTKĘ, KTÓRA PRZEPROWADZIŁA Z NAMI ZAJĘCIA NA TEMAT NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA W DRODZE DO SZKOŁY I DO DOMU. ZAJĘCIA BYŁY BARDZO CIEKAWE, Z SALI PADŁO WIELE PYTAŃ, NIEKTÓRZY PANOWIE SZCZEGÓŁOWO PYTALI O PRACĘ POLICJANTA Z ZAZNACZENIEM FAKTU CZY PANI POLICJANTKA MA LŻEJSZE ZADANIA DO WYKONANIA!
2013.10.16
NAKRĘCAMY SIĘ POZYTYWNIE I ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA ZUZI:)))
NIE WYRZUCAJ DO KOSZA CZEGOŚ, CO MOŻE OKAZAĆ SIĘ CENNE.ZBIERAJ RAZEM Z NAMI PLASTIKOWE NAKRĘTKI!!! DOCHÓD Z ICH SPRZEDAŻY ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA SPECJALISTYCZNY FOTELIK REHABILITACYJNY DLA ZUZI MILEWSKIEJ. ZUZIA URODZIŁA SIĘ RAZEM ZE SWOJĄ SIOSTRA BLIŹNIACZKĄ JAKO ZDROWE DZIECI. OK. 9 M-CA ŻYCIA ZUZIA PRZEŻYŁA SWÓJ PIERWSZY REGRES. ZUZIA CHORUJE NA NIEULECZALNĄ CHOROBĘ ZESPÓŁ RETTA I PADACZKĘ. TYLKO DZIĘKI SYSTEMATYCZNEJ PRACY I INTENSYWNEJ REHABILITACJI MOŻEMY CHOĆ TROSZKĘ JEJ POMÓC. BĄDŹMY NAKRĘCENI POZYTYWNIE, NIE WYRZUCAJMY NAKRĘTEK!!!
2013.10.14
GRONU PEDAGOGICZNEMU SSP 1
Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy takich myśli i marzeń które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom tym młodszym i tym starszym zrodziła wiele szlachetnych owoców
2013.10.14
14 PAŹDZIERNIK 2013 r. - WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
DZISIAJ ODBYŁY SIĘ WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. FREKWENCJA NA WYBORACH WYNOSIŁA PONAD 90%! WYNIKI GŁOSOWANIA JUŻ WKRÓTCE:) WSZYSTKIM KANDYDATOM GRATULUJEMY OBYWATELSKIEJ POSTAWY I ŻYCZYMY ZADOWOLENIA ZE SWOJEGO ELEKTORATU:)
2013.10.08
WSZYSTKIM RODZICOM I UCZNIOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS....
WSZYSTKIM RODZICOM I UCZNIOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS NA PIKNIKU RODZINNYM Z OKAZJI ŚWIĘTA PIECZONEGO ZIEMNIAKA:)
2013.10.04
DZIEŃ ZIEMNIAKA 05.10.2013 - ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA GODZINĘ 11:00!!!
5.10.2013 zapraszamy wszystkich na Dzień Pieczonego Ziemniaka. W tym dniu oprócz zajadania się pieczonymi ziemniakami będziemy wykonywać wspólne prace na rzecz szkoły: (malowanie płotu i bramy, sianie trawy (szpadle mile widziane!). Z poważaniem Zarząd SSP 1 STO
2013.10.04
JESTEŚMY NA FACEBOOK-u - ZAPRASZAMY DO GRONA ZNAJOMYCH!!!
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006820775679&ref=tn_tnmn
2013.10.03
GŁOSUJEMY NA KLASĘ III E W PLEBISCYCIE GAZETY LUBUSKIEJ "POKAŻCIE KLASĘ" !!!
GŁOSUJEMY NA KLASĘ III E W PLEBISCYCIE GAZETY LUBUSKIEJ "POKAŻCIE KLASĘ" !!! WYSYŁAMY SMS-Y NA NR 71466 O TREŚCI: NZ.10 ZAANGAŻUJMY WSZYSTKICH, KTÓRYCH MAMY WOKÓŁ SIEBIE:) KLASIE II E ŻYCZYMY WYGRANEJ:) http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=pokazcieklase0504
2013.10.03
SPORT INFO...
DZIĘKI ZAANGAŻOWANIU NASZYCH UCZNIÓW SZYMONA I IGORA MAMY GAZETKĘ "SPORT INFO", NA KTÓREJ NA BIEŻĄCO UMIESZCZANE BĘDĄ INFORMACJE, RELACJE Z LOKALNYCH WYDARZEŃ SPORTOWYCH:) DZIĘKUJEMY SZYMONOWI I IGOROWI, I ŻYCZYMY OWOCNEJ WSPÓŁPRACY:)))
2013.09.26
ZAPRASZAMY NA WSPÓLNE SADZENIE ŻONKILI 28 WRZESNIA 2013R. GODZ.12:00
28.09.2013r.godz.11.00 wspólne sadzenie żonkili - Hospicjum ul. Zyty 26 Przyjdź, załóż koszulkę naszej szkoły i pomóż posadzić Pole Nadziei!
2013.09.20
UWAGA!!! ZAPISY NA JUDO DO 25 WRZEŚNIA!!!
Szanowni Państwo, Do środy 25 września trwają zapisy na zajęcia popołudniowe z JUDO! Prosimy o dokonywanie zgłoszeń w sekretariacie lub u wychowawcy.
2013.09.20
TANIEC TOWARZYSKI W NASZEJ SZKOLE!!!
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE. TYM RAZEM PROPONUJEMY PRZYGODĘ Z TAŃCEM TOWARZYSKIM POD OKIEM PANI JOLANTY BECHYNE NAUCZYCIELKI TAŃCA Z 30-LETNIM STAŻEM, KTÓRA W TRAKCIE SWOJEJ DROGI ZAWODOWEJ ZDOBYŁA MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY W TAŃCACH STANDARDOWYCH I LATYNOAMERYKAŃSKICH WYDANE PRZEZ KRÓLEWSKI ZWIĄZEK NAUCZYCIELI TAŃCA W WIELKIEJ BRYTANII ORAZ DYPLOM MINISTERSTWA KULTURY I SZTUKI. Zajęcia mogłyby się odbywać w środy po godz. 16:00 w cenie 10,00 zł od osoby. ZAPRASZAMY:)))
2013.09.17
W LATACH 2011-2013 ZREALIZOWALIŚMY PROJEKT
„Sukces zaczyna się od indywidualizacji” Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie: 9.1. Wyrównanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty Poddziałanie: 9.1.2.Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych.
2013.09.16
UWAGA!!! PIERWSZE ZAJĘCIA DLA ZAINTERESOWANYCH NAUKĄ GRY W SZACHY ODBĘDĄ SIĘ W ŚRODĘ 18 WRZEŚNIA O GODZ 15.00
WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCIELIBY UCZESTNICZYĆ W ZAJĘCIACH POKAZOWYCH. ZAPRASZAMY:)
2013.09.05
JUDO!!! W RAMACH ZAJĘĆ DODATKOWYCH :)
W RAMACH ZAJĘĆ DODATKOWYCH - POPOŁUDNIOWYCH PROPONUJEMY JUDO. ZAJĘCIA MOGĄ ODBYWAĆ SIĘ DWA RAZY W TYGODNIU WE WTORKI I W CZWARTKI W GODZ. OD 16:30 DO 17:30. MIESIĘCZNY KOSZT UZALEŻNIONY OD ILOŚCI UCZESTNIKÓW. ZAPRASZAMY:) ZGLOSZENIA W SEKRETARIACIE SZKOŁY LUB U WYCHOWAWCY.
2013.09.04
SZACHY!!! PROPONUJEMY W RAMACH ZAJĘĆ DODATKOWYCH NAUKĘ GRY W SZACHY...
PROSIMY O ZGŁOSZENIA W SEKRETARIACIE SZKOŁY. ZAJĘCIA BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ RAZ W TYGODNIU W GODZ. OD 15.15 DO 16.15
2013.09.04
PLAN LEKCJI OBOWIĄZUJĄCY OD 05.09.2013R. - UWAGA! TESTY OD PRZYSZŁEGO TYGODNIA
UWAGA! PIERWSZE ZAJĘCIA NA BASENIE ODBĘDA SIĘ 17 WRZEŚNIA! TESTY DLA KLASY VI OD PRZYSZŁEGO TYGODNIA (OD 09.09)!
2013.06.14
UWAGA !!! PLAN LEKCJI OBOWIĄZUJĄCY W DNIACH 17.06 - 21.06.2013r.
UWAGA !!! PLAN LEKCJI OBOWIĄZUJĄCY W DNIACH 17.06 - 21.06.2013r.
2013.06.14
HARMONOGRAM WYJAZDU NA ZIELONĄ SZKOŁĘ - BUKOWIEC 2013
HARMONOGRAM WYJAZDU NA ZIELONĄ SZKOŁĘ - BUKOWIEC 2013
2013.06.04
GAZETA WYBORCZA PODAŁA OFICJALNE WYNIKI ZE SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY! MAMY I MIEJSCE W ZIELONEJ GÓRZE:)
34.80 PKT. !!! TRZECI ROK Z KOLEI SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO SAMODZIELNEGO KOŁA TERENOWEGO NR 156 W ZIELONEJ GÓRZE OSIĄGNĘŁA NAJWYŻSZY WYNIK W MIEŚCIE !!! Poniżej link do artykułu: http://forum.gazeta.pl/forum/w,73,144929564,144929564, Najlepszy_szostoklasista_jest_z_Zielonej_Gory.html
2013.05.29
Zuzanna Monczak - finalistką Konkursu Przedmiotowego Historii i Społeczeństwa..
GRATULUJEMY NASZEJ ZUZANNIE UZYSKANIA TYTUŁU FINALISTKI W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z HISTORII I SPOŁECZEŃSTWA. ................................................................................................................................................................................................................................................
2013.05.29
ZNAMY WYNIKI SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY!!!
W dniu 29.05.2013 GAZETA LUBUSKA opublikowała wyniki Sprawdzianu Szóstaklasisty, z których wynika, iż Nazsa Szkoła uzyskała najwyższy wynik 34,80 pkt. na 40 możliwych w Zielonej Górze i w powiatach : krośnieńskim, świebodzińskim i zielonagórskim ! GRATULUJEMY NASZEJ "ZŁOTEJ DZIESIĄTCE" ICH RODZICOM I NAUCZYCIELOM:)
2013.05.24
"Żyj z przyrodą w zgodzie"
"Żyj z przyrodą w zgodzie" - nasi uczniowie wzięli udział w XIV edycji konkursu zorganizowanego przez Nadleśnictwo Ziielona Góra. Naszym uczniom i Pani Ewie dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły:)
2013.05.24
Paulinka Tomczuk laureatką Gminnego Konkursu Recytatorskiego Języka Angielskiego w Drzonkowie, GRATULUJEMY:)
Paulinka Tomczuk laureatką Gminnego Konkursu Recytatorskiego Języka Angielskiego w Drzonkowie, GRATULUJEMY:) ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
2013.05.24
EUROMALUCH - WE WTOREK ODBYŁA SIĘ I EDYCJA PIOSENKI EUROPEJSKIEJ !!!
W PRZEGLĄDZIE WZIĘŁO UDZIAŁ SIEDEM ZESPOŁÓW Z ZIELONOGÓRSKICH PRZEDSZKOLI Z GRUP SZTARSZYCH. 55 PRZEDSZKOLAKÓW ZAŚPIEWAŁO I ZATANCZYŁO NA SPECJALNIE PRZYGOTOWANEJ SCENIE. TRZY ZESPOŁY ZOSTAŁY WYRÓŻNIONE. WSZYSTKIE GRUPY OTRZYMAŁY PREZENTY. EUROMALUCH ODBYŁ SIĘ POD PATRONATEM PANI PREZYDENT WIOLETTY HARĘŹLAK, KTÓRA UFUNDOWAŁA GŁÓWNĄ NAGRODĘ W POSTACI APARATU FOTOGRAFICZNEGO. SERDECZNIE DZIĘKUJĘMY:) DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ WSZYSTKIM OPIEKUNOM, KTÓRZY PRZYGOTOWALI I ZAPREZENTOWALI SWOJE ZESPOŁY.
2013.05.07
"EUROMALUCH" 1 EDYCJA PRZEGLĄDU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ 2013 !!!
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zielonej Górze informuje, że 21 maja 2013 (wtorek) roku organizuje Przegląd Piosenki Europejskiej `EUROMALUCH`. Patronat honorowy nad przeglądem objęła Zastępca Prezydenta Miasta pani Wioleta Haręźlak. Przegląd skierowany jest do dzieci z najstarszych grup przedszkoli w Zielonej Górze. Celem przeglądu jest propagowanie dziecięcych osiągnięć artystycznych, promocja kultury europejskiej wśród dzieci w wieku przedszkolnym oraz umożliwienie młodym artystom prezentacji w szerszym środowisku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
2013.04.26
DNI OTWARTE - 25 maja 2013 roku od godz. 11.00 do 15.00
Zapraszamy przedszkolaków i rodziców na Dni Otwarte, które odbędą się dnia 25 maja 2013 roku! Spotkanie będzie zorganizowane w formie pikniku, na którym proponujemy wspólne konkursy,zabawy i inne atrakcje. Jednocześnie chcemy świętować Dzien Matki i Dzień Dziecka! Jeszcze raz zapraszamy:) Do zobaczenia:)
2013.04.23
DZISIAJ ODBYŁ SIĘ PO RAZ PIERWSZY PRZEGLĄD POEZJI DZIECIĘCEJ W JĘZYKU ANGIELSKIM I NIEMIECKI....
Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Przegląd Poezji Dziecięcej w języku angielskim i niemieckim. W spotkaniu poetyckim wzięło udział 32 uczestników z klas I-III, ze szkół podstawowych z Zielonej Góry i okolic.
2013.04.19
Radio Zielona Góra 97,1 fm
Tym razem Radio Zielona Góra 97,1 FM - audycja z cyklu " Sześciolatek w szkole" Ponizej link: http://rzg.pl/szesciolatek-w-szkole/spoleczna-szkola-podstawowa-nr-1/ssp-1-wychowawczyni-o-pierwszoklasistach/
2013.04.12
TELEWIZJA INTERNETOWA www.zielonagora24.tv - ciag dalszy z cyklu Media o Nas...
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu o SSP1 "Szkoła z klasą", poniżej link: http://zielonagora24.tv/Edukacja/Szkola-z-klasa
2013.04.12
Dzisiaj odbył się finał "Wiosennego konkursu recytatorskiego" klasy III h...
I miejsce zajęła Hania Kwiatkowska, II miejsce Jasiu Winnik, III miejsce Patrycja Migniewicz, IV Sonia Robert
2013.04.03
SPOTKANIE Z POEZJĄ DZIECIĘCĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM I NIEMIECKIM....
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonej Górze organizuje po raz pierwszy spotkanie z poezją dziecięcą w języku angielskim i niemieckim pod hasłem "RHYMES FOR LTTLE ONES- CHILDREN RECITING POEMS" / "REIME FUR DIE KLEINEN". ZAPRASZAMY UCZNIÓW Z KLAS I-III Z GMINY I MIASTA ZIELONA GÓRA.
2013.03.27
WIELKANOC 2013...
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnej atmosferze życzy… Dyrektor i Grono Pedagogiczne
2013.03.21
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY:)
W czwartek 21 marca uczniowie klasy VI m otworzyli restaurację "Zielono mi"! Chcieli w ten sposób uczcić pierwszy dzień wiosny. Uczniowie z innych klas oraz nauczyciele mogli poczęstować się świeżymi owocami i warzywami, które serwowano w restauracji.
2013.03.15
O NAS W MEDIACH!!! - DZIENNIK ZACHODNI
W POPULARNYM REGIONALNYM TYGODNIKU "EKSPRES ZACHODNI" ZAMIESZCZONO NA PIERWSZEJ I CZWARTEJ STRONIE ARTYKUŁY O NASZEJ SZKOLE!!! PONIŻEJ LINK DO STRONY WWW EKSPRESU ZACHODNIEGO: http://ekspreszachodni.pl/wydania/ez_2013_3_3.pdf
2013.03.13
I MIEJSCE DLA ŁUCJI COUPLAND W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ...
13 MARCA 2013r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Zielonej Górze odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, w którym udział wzięła nasza pierwszoklasistka. Łucja Coupland zajęła I miejsce!!! Serdecznie gratulujemy:)
2013.03.08
8 MARCA NA WESOŁO:)
Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej Paniom i Dziewczynom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Aby uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.
2013.03.05
REKOLEKCJE 2013...
Tegoroczne rekolekcje wielkopostne dla uczniów rozpoczynają się w środę 06marca2013r. i potrwają do piątku 08marca2013r. W związku z bardzo liczną absencją dzieci, rekolekcje odbędą się w szkolnej świetlicy i będą rozpoczynać się o godz. 12.30 ( obiad o godz.12.15)
2013.02.28
OLA z klasy VI - LAUREATKĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI!!!
Ola Sypniewska osiągnęła bardzo wysoki wynik - V miejsce na szczeblu wojewódzkim w Konkursie Przedmiotowym z Matematyki, organizowanym przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2012/2013! Serdecznie gratulujemy:)
2013.01.07
NASI UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO ZAWODÓW II STOPNIA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO !!!
Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do zawodów II stopnia Konkursu Przedmiotowego z Matematyki i z Przyrody dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2012/2013!!!GRATULUEMY : Oli, Zuzannie, Alanowi i Kacprowi:))) Poniżej link do wykazu osób: http://www.ko-gorzow.edu.pl/konkursy-przedmiotowe/1824-2012-12-21-08-13-32
2013.01.07
UWAGA!!! DOTYCZY WYJAZDU NA BIAŁĄ SZKOŁĘ...
Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się na marcowy wyjazd na Białą Szkołę bezpośrednio u organizatora firmy Eurotrops lub w sekretariacie Szkoły.
2013.01.02
UWAGA!!! 10 STYCZNIA 2013 ODBĘDZIE SIĘ PRÓBNY EGZAMIN SZÓSTOKLASISTY!!!
Wszystkich szóstoklasistów prosimy o punktualne stawienie się w szkole na godz. 8.00 !!! Wszyscy uczniowie muszą mieć ze sobą legitymację szkolną z aktualną datą. Obowiązuje strój galowy, zapasowy długopis.
2012.12.21
ŚWIĘTA, ŚWIĘTA...
"Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy; dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich, dzień, który już każdy z nas zna od kołyski. Niebo - ziemi, niebu - ziemia, wszyscy - wszystkim ślą życzenia, drzewa - ptakom, ptaki - drzewom, tchnienie wiatru - płatkom śniegu..."
2012.12.18
DZISIAJ GOŚCILIŚMY W NASZEJ SZKOLE KOSZYKARZY STELMETU!!!
O GODZ. 13 W SWIETLICY SZKOLNEJ ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE Z KOSZYKARZAMI STELMETU. http://www.plk.pl/aktualnosci/n/11504/koszykarze-stelmetu-odwiedzili-szkole.html
2012.12.14
"CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA, CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA, CORAZ BLIŻEJ NAS...." Do świąt pozostało już tylko 10 dni:)
"Coraz bliżej święta Coraz bliżej święta Coraz bliżej nas ... Najlepsze prezenty ukryte są w sercach. Cały świat się nagle zmienia, domy tulą się do gwiazd. Dookoła od aniołów biało jest, i w dziecięcych oczach lśni świąteczny blask." HO,HO,HO:)
2012.12.06
UCZNIOWIE KLAS I-III WZIĘLI UDZIAŁ W MIKOŁAJKOWYCH ZAWODACH :)))
UCZNIOWIE KLAS I-III WZIĘLI UDZIAŁ W MIKOŁAJKOWYCH ZAWODACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MOSiR.
2012.11.23
II MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE :)))
POTYCZKI JĘZYKOWE” 22 listopada (czwartek) w Szkole Podstawowej nr 11 w Zielonej Górze odbył się międzyszkolny konkurs języka angielskiego i niemieckiego dla uczniów klas V „Potyczki Językowe”. Naszą szkołę reprezentowała 3-osobowa drużyna uczniów klasy V e w składzie: Natalia Walczak, Maciej Gawara i Kacper Leszczewicz. Nasza reprezentacja, której opiekunem była pani Agnieszka Grzesik zajęła II miejsce! Uczestnicy konkursu zmagali się z w grupach z różnymi zadaniami dotyczącymi wiedzy na temat kultury i języka krajów anglojęzycznych: testem wielokrotnego wyboru, krzyżówką, rozpoznawaniem zabytków, opisywaniem mapy, dopasowywaniem stolic do krajów oraz znajomością powiedzeń anglojęzycznych. Nasi reprezentanci przygotowywali się do udziału w tym konkursie na zajęciach klubu kultury krajów anglojęzycznych `Let`s go`. Sumienna praca i ogromne zaangażowanie przyniosły wspaniałe rezultaty. Serdecznie gratulujemy!!!
2012.11.23
ELIMINACJE SZKOLNE VI EDYCJI KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ "SINGING IS FUN"
20 LISTOPADA ODBYŁA SIĘ W NASZEJ SZKOLE VI EDYCJA SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ "SINGING IS FUN". W KONKURSIE UDZIAŁ WZIĘŁO 18 UCZESTNIKÓW:) WSZYSCY UCZNIOWIE PREZENTOWALI WYBRANE PRZEZ SIEBIE PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM. UCZNIOWIE WŁOŻYLI WIELE WYSIŁKU I STARAŃ W PRZYGOTOWANIE SWOICH WYSTĘPÓW, DOBRALI PIĘKNE REKWIZYTY I FANTASTYCZNE KOSTIUMY. WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA ARTYSTYCZNE DOZNANIA JAKIMI NAS OBDAROWALI:)))
2012.11.22
GŁOSUJMY W PLEBISCYCIE GAZETY LUBUSKIEJ I KURATORIUM "POKAŻCIE KLASĘ"
GŁOSUJMY W PLEBISCYCIE GAZETY LUBUSKIEJ I KURATORIUM "POKAŻCIE KLASĘ" - WYŚLIJCIE SMS-A NA NR 71466 O TREŚCI NP.9 KAŻDY SMS TO PUNKT NA KONTO KLASY II E Z NASZEJ SZKOŁY, KTÓRA WALCZY O WYGRANĄ:)
2012.11.08
O NAS W MEDIACH - ZAPRASZAMY DO PRZECZYTANIA ARTYKUŁU W GAZECIE LUBUSKIEJ:)

 

W dniu 08.11.2012r. W  GAZECIE LUBUSKIEJ można, a nawet trzeba przeczytać artykuł o realizowanym w naszej szkole projekcie "Deutsch-Wagen-Tour". Poniżej link do strony:

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121106/POWIAT16/121109623

2012.10.25
ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO....
OPŁATA ZA LICENCJĘ NA KORZYSTANIE Z SYSTEMU KONTROLI FREKWENCJI I POSTĘPÓW W NAUCE WYNOSI W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 20,00ZŁ BRUTTO. PROSZĘ O WPŁATĘ NA KONTO SZKOŁY: Bank Zachodni WBK I Oddział w Zielonej Górze 54 1090 1535 0000 0000 5302 0712 Z DOPISKIEM: " AKTYWACJA KONTA" DANE DOSTĘPU ZASTANĄ PRZESŁANE PAŃSTWU MAILEM. DZIĘKUJĘ.
2012.10.10
JUDO - W NASZEJ SZKOLE:)))
J U D O - ZAPRASZAMY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY NA ZAJĘCIA JUDO:))) W PIĄTEK 9.10.2012r. o godz. 14.00 - w świetlicy szkolnej odbędzie się lekcja pokazowa judo ( spotkanie informacyjne ) Zapisy na zajęcia przyjmowane będą do 25.10.2012r. Odpłatność za zajęcia będzie wynosić: jeden raz w tygodniu: 15zł ( 60 min.) dwa razy w tygodniu: 20zł ( za dwa zajęcia dwa razy w tygodniu po 60 min.) Zajęcia odbywać się będą w następujące dni tygodnia: - wtorek godz.17.00 - czwartek godz.17.00 ZAPRASZAMY !!!
2012.10.10
PLAN LEKCJI NA I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013
PLAN LEKCJI NA I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013...
2012.10.10
W SOBOTĘ 13 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 11 ZAPRASZAMY NA DZIEŃ ZIEMNIAKA I ŚWIĘTO DRZEWA!!!
Dnia 13 października2012r. o godz. 11, wspólnie z rodzicami będziemy sadzić na terenie szkoły drzewa, krzewy i żonkile:) Zapraszamy wszystkie dzieci i oczywiscie rodziców!!! Rodziców prosimy o przygotowanie potraw z ziemniaków, mile oczekiwane domowe ciasto:))) przewidziany mały catering, a przede wszystkim ciepłe napoje oraz kilka dań z ziemniaków...na miejscu będzie można zakupić kiełbaski z grilla... w związku z tym, iż będziemy sadzić drzewa prosimy, aby każda klasa zaopatrzyła się w dyżurną łopatę i łopatki:))) ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!! PROSIMY O ZGŁOSZENIE SWOJEGO UDZIAŁU U WYCHOWAWCY KLASY. DZIĘKUJEMY!
2012.09.28
NASZE ABSOLWENTKI w MAM TALENT!!! Dominika, Michasia i Kalina z Bugs Junior....
NASZE ABSOLWENTKI w MAM TALENT!!! DOMINIKA GAWARA, MICHALINA KRYŚCIAK I KALINA KRYŚCIAK z zespołem BUGS JUNIOR wzięły udział w castingu w znanym programie telewizyjnym MAM TALENT!!! Dziewczyny można obejrzeć na stronie internetowej programu MAM TALENT, Poniżej link http://mamtalent.tvn.pl/wideo/wszystkie-kategorie,1,1/dziewczece-i-niegrzeczne-kroliczki-tego-nie-bylo-w-tv,479120.html
2012.09.26
WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE !!! ZBIERAJ NAKRĘTKI NA REHABILITACJĘ ELI:)
Daj się wkręcić w pomaganie! Fundacja Centrum Rodziny i SSP1 STO zapraszają do akcji zbierania nakrętek na rehabilitację Eli Akcja kończy się 6 grudnia 2012r. Koordynatorem akcji jest Pani Psycholog Dorota Halama tel. 602 35 42 65
2012.09.19
Uczniowie klasIV-VI
Jutro (czwartek) w godz.8:20 do 9:30 w sali przy ul. Sowińskiego odbędzie się pierwsza lekcja HIP-HOP-u. Wymagane jest wygodne obuwie i strój. Planowany powrót do szkoły godz.10:00. (Autobus nr 7 godz.9:50). Osoby, które nie mogą dotrzeć na miejsce bezposrednio do sali, przychodzą do szkoły na 10:10 lub wcześniej - znajdują sie pod opieka nauczyciela.
2012.09.19
POLE NADZIEI -sadzimy żonkile
W naszej szkole sadzimy żonkile w miejscach przygotowanych wzdłuż ogrodzenia i przy wejściu. Wystarczy tylko wrzucić cebulkę w wykopany dołek ! Podczas dnia Święta Drzewa i Święta Pieczonego Ziemniaka będziemy sadzić resztę kwiatów . Hospicjum podarowało nam 400 cebulek więc dołóżmy starań by wszystkie pięknie wiosną zakwitły. Pieniądze wrzucamy do puszki z logo Hospicjum ( w sekretariacie) 29.09.2012r.godz.11.00 wspólne sadzenie żonkili - Hospicjum ul. Zyty 26 Przyjdź, załóż koszulkę naszej szkoły i pomóż posadzić Pole Nadziei!
2012.09.07
UWAGA!!! DOTYCZY WYKAZU PODRĘCZNIKÓW DO PLASTYKI.....
UWAGA!!! DOTYCZY WYKAZU PODRĘCZNIKÓW DO PLASTYKI...
2012.09.07
OPŁATY ZA MIĘSIĄC WRZESIEŃ...
OPŁATY ZA MIESIĄC WRZESIEŃ...